Orech promocje

PIJANY KIEROWCA OPLA SPRAWCĄ KOLIZJI. MIAŁ 1,5 PROMILA ALKOHOLU W ORGANIZMIE

Policjanci zatrzymali prawo jazdy pijanemu kierowcy opla, który spowodował kolizję drogową w miejscowości Krzywa. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu. Teraz 23-latek poniesie odpowiedzialność przed sądem.

Wczoraj o godz. 16.30, ropczyccy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym w miejscowości Krzywa. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem, podczas wyprzedzania kierującego audi, uderzył w jego pojazd, a następnie wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie kierowcy opla. 23-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jazdę w stanie nietrzeźwości poniesie teraz odpowiedzialność przed sądem.

Apelujemy!
Nietrzeźwi kierowcy to realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętaj, że prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu, stanowisz zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: KPP Ropczyce

Jeden komentarz na temat “PIJANY KIEROWCA OPLA SPRAWCĄ KOLIZJI. MIAŁ 1,5 PROMILA ALKOHOLU W ORGANIZMIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.