Orech promocje

WSTRZYMANA zostaje obsługa stron w Starostwie Powiatowym!

Dziś 17 marca Starostwo Powiatowe w Ropczycach po raz kolejny opublikowało komunikat do mieszkańców: WSTRZYMANA ZOSTAJE OBSŁUGA STRON:

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, mając na uwadze bezpieczeństwo zdrowotne klientów Starostwa Powiatowego w Ropczycach, oraz pracowników ich obsługujących od dnia 17 marca 2020 roku do odwołania WSTRZYMANA ZOSTAJE OBSŁUGA STRON.

Obsługiwani będą jedynie petenci ze sprawami NIECIERPIĄCYMI ZWŁOKI.

Weryfikacja przez pracowników po zgłoszeniu dzwonkiem znajdującym się przy drzwiach. Po raz kolejny prosimy mieszkańców o dostosowanie się do komunikatów. Zachęcamy do kierowania soich spraw za pośrednictwem telefonu lub e-maila.

Decyzją Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego komunikacja i geodezja w Sędziszowie Młp. całkowicie wyłączone z obsługi stron.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Ropczycach

4 komentarze na temat “WSTRZYMANA zostaje obsługa stron w Starostwie Powiatowym!

 • 17 marca 2020 o 12:36
  Permalink

  Opisuję autentyczną sytuację.
  Koledze mieszkańcowi Ropczyc urodziło się dziecko w szpitalu w Rzeszowie. Do USC Rzeszów nie został wpuszczony, poradzono załatwić sprawę zgłoszenia przez internet. Ani on ani żona nie mają profilu zaufanego ale cóż prostszego jak go założyć. Nie tak szybko bo Urząd Skarbowy w Ropczycach który to potwierdza zamknął się na cztery spusty, i proponują logować się przez bankowość. Pech chce że bank w którym mają konta nie ma tej możliwości. Jeżeli czyta to jakiś urzędnik proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Tylko proszę nie odpisywać by czekał do 27 marca.

  Odpowiedz
  • 17 marca 2020 o 14:12
   Permalink

   Brak czasowej możliwości zgłoszenia dziecka nie jest sytuacją krytyczną. W sytuacji kryzysowej, jaką jest epidemia, można tę czynności odroczyć, jako sprawę o niższym priorytecie. Sytuacja pokazuje jednak, że może warto zainteresować się takimi udogodnieniami jak profil zaufany, Internetowe Konto Pacjenta, e-usługi itp. i zrobić to odpowiednio wcześniej.

   Odpowiedz
   • 17 marca 2020 o 18:44
    Permalink

    Kolega by nie czekać nie wiadomo ile założył konto w banku który oferuje te możliwości. Ma Pan(i) rację że warto upowszechnić tego typu usługi.

    Odpowiedz
   • 17 marca 2020 o 22:48
    Permalink

    Popieram!!! sytuacja :namawiam znajoma na założenie konta internetowego lub nawet karty płatnicze, nie bo się mąż boi a teraz ratuj bo trzeba przelew zrobić

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.