Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Z ostatniej chwili: Uczniowie sędziszowskiego ogólniaka walczą o odwołanie decyzji — CHCĄ GRAĆ SPEKTAKL!

Pokaz musicalu zaplanowany był na 8 marca, to właśnie tego niedzielnego wieczoru na deskach Domu Kultury w Sędziszowie Młp. mieliśmy oglądać premierowy pokaz nowej sztuki LTM – „New York”

Niestety, w środę 04.03 uczniowie Liceum Ogólnokształcącego należący do Licealnego Teatru Muzycznego (LTM) otrzymali informację, że muszą przesunąć zaplanowaną premierę sztukimusical „New York” o 14 dni. Taka decyzja została podjęta przez starostwo powiatowe, w związku z sytuacją koronawirusa.

Młodzież walczy o spektakl niedzielny

Dziś od godz. 8 na korytarzach Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp. młodzież walczy o odwołanie decyzji i zgodę na zagranie spektaklu z pierwowzorem terminarza. Dyrekcja szkoły wspiera uczniów! 

Teraz czekamy na decyzję starostwa…

Aktualizacja godz. 11.30: Udało się – piszą do nas szczęśliwi uczniowie. Będzie spektakl w niedzielę 8 marca! Ale z zachowaniem szczególnych środków ostrożności, link do wydarzenia TUTAJ

KOMUNIKAT Licealny Teatr Muzyczne LO w Sędziszowie Młp.

Szanowni Państwo.

Wczoraj w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że decyzją władz powiatowych premiera spektaklu Licealnego Teatru Muzycznego została przesunięta w czasie.

Po rozmowach Rodziców naszych Uczniów oraz Dyrektora szkoły z Panią Wicestarostą Bernadetą Frysztak, Panią Martą Różańską, Dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, oraz Panem Ludwikiem Jasińskim, Zastępcą Dyrektora ds. lecznictwa ZOZ w Ropczycach, informujemy, że decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp.:

1. Spektakle odbędą się zgodnie z planowanym harmonogramem w formule spektakli zamkniętych, co oznacza, że na salę widowiskową oraz do jej zaplecza wstęp będą miały osoby z imiennym zaproszeniem lub wejściówką.

2. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, wirusem grypy i innymi chorobami sezonowymi oraz mając na uwadze bezpieczeństwo naszych uczniów i widzów, zostaną wprowadzone odpowiednie środki ostrożności:

  • dodatkowe dozowniki z płynem antybakteryjnym,
  • obecność lekarza / pracownika z NZOZ Piomar podczas każdego spektaklu,
  • konieczność podania imienia i nazwiska przed wejściem na spektakl przez każdego widza oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych celem zapewnienia bezpieczeństwa,
  • zajmowania wyznaczonych miejsc i niezmieniania ich podczas spektaklu.

3. Bardzo prosimy, by osoby przeziębione zrezygnowały z uczestnictwa w spektaklu lub wybrały inny termin.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania spektaklu / spektakli w sytuacji, gdyby ww. środki ostrożności okazały się niewystarczające.


3 komentarze na temat “Z ostatniej chwili: Uczniowie sędziszowskiego ogólniaka walczą o odwołanie decyzji — CHCĄ GRAĆ SPEKTAKL!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *