Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Gmina Sędziszów Młp. i Ropczyce przekazują pieniądze na potrzeby sędziszowskiego szpitala. W sumie 250 tys. zł

Samorządowcy z gminy Ropczyce i Sędziszów Młp. odpowiedzieli na prośbę dyrekcji Powiatowego Szpitala w Sędziszowie Młp. i przekażą w sumie 250 tys. zł na zakup niezbędnego sprzętu.
150 tys. zł – od Gminy Sędziszów Młp. na PRZENOŚNY APARAT ULTRASONOGRAFICZNY


Gmina Sędziszów Młp. zdecydowała na ostatniej sesji, że przekaże 150 tys. złotych na zakup nowoczesnego przenośnego aparatu ultrasonograficznego. To urządzenie pozwalające na nieinwazyjne diagnozowanie obrazowe, dzięki któremu możemy zobaczyć kształt oraz wielkość narządów wewnętrznych. Jest to jedno z podstawowych badań, które wykonuje się w celach diagnostycznych, między innymi po to, by ocenić stan pacjenta i podjąć decyzje na temat dalszego leczenia lub profilaktyki.

100 tys. zł – od Gminy Ropczyce na RESPIRATOR

Gmina Ropczyce przekaże 100 tys. złotych na zakup respiratora, który jest niezwykle ważny w dobie panującej pandemii koronawirusa. Ta aparatura medyczna podtrzymuje podstawowe funkcje życiowe i w razie kłopotów pacjenta z oddychaniem zapewni odpowiednią wentylację płuc – wspomaga lub całkowicie zastępuję mięśnie w pracy oddechowej.

2 komentarze na temat “Gmina Sędziszów Młp. i Ropczyce przekazują pieniądze na potrzeby sędziszowskiego szpitala. W sumie 250 tys. zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *