Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Hotel w Jasionce bazą noclegową dla medyków ze szpitala w Łancucie

Kolejny w Polsce hotel należący do Polskiego Holdingu Hotelowego – Holiday Inn Express Rzeszów Airport zlokalizowany przy Porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionkawspomaga kadrę medyczną, stając się bazą noclegową dla medyków ze szpitala jednoimiennego w Łańcucie obsługującego pacjentów z Covid – 19 w województwie podkarpackim.

W ramach szeregu inicjatyw związanych z pomocą w walce z epidemią Polski Holding Hotelowy wspiera wysiłki ministerstwa zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, ministerstwa aktywów państwowych, a przede wszystkim wojewody podkarpackiego – Ewy Leniart w stworzeniu kadrze medycznej komfortowych warunków do odpoczynku po ciężkiej pracy, aby zminimalizować ryzyko zakażeń dla ich rodzin.

Na potrzeby personelu medycznego przeznaczony został cały obiekt i będzie on do dyspozycji szpitala, tak długo, jak będzie to konieczne. Funkcjonowanie hotelu dla medyka, wraz z kosztami noclegu i śniadań, będzie w całości sfinansowane przez Polski Holding Hotelowy.

Ponadto, w Łańcucie oraz w Sanoku, działają dwa inne obiekty hotelowe, które spełniają podobną rolę, a funkcjonują w oparciu o wsparcie rządowe oraz samorządu lokalnego.

Źródło: Rzecznik Prasowy ​Wojewody Podkarpackiego

Jeden komentarz na temat “Hotel w Jasionce bazą noclegową dla medyków ze szpitala w Łancucie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.