Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

PLAC TARGOWY w Sędziszowie Młp. CZYNNY od poniedziałku 20 kwietnia. Są jednak pewne wymagania

Dziś 17 kwietnia burmistrz Bogusław Kmieć podjął decyzje o otwarciu placu targowego w Sędziszowie Młp. Plac będzie otwarty od godz. 6.00 do 17.00, ale z pewnymi ograniczeniami. 

Jak tłumaczy burmistrz, sprzedawać będzie można wyłącznie:

 • produkty żywnościowe, 
 • produkty rolne,
 • sadzonki kwiatów, warzyw i owoców.

W związku z tym, że powierzchnia wybrukowana placu targowego to ponad 5000 metrów kwadratowych to na placu będzie mogło być maksymalnie 150 osób. Będziemy wpuszczać tak, żeby na jedną osobę sprzedającą i kupującą przypadało 30 metrów — dodaje burmistrz.

Wszystkie osoby przebywające na placu targowym (klienci, jak i handlujący) powinni posiadać rękawiczki i maseczkę ochronną, nad czym będą czuwali pracownicy MOSIR-u — informuje zarządca obiektu Marek Antosz. 

Wejście na plac targowy będzie odbywać się tylko jedną bramą od ul. Konopnickiej, przy której pracownicy będą posiadali środek do dezynfekcji rąk.

Zdjęcia: Telewizja Sędziszów Młp.

5 komentarzy na temat “PLAC TARGOWY w Sędziszowie Młp. CZYNNY od poniedziałku 20 kwietnia. Są jednak pewne wymagania

 • Pingback:Takiej sesji w historii sędziszowskiego samorządu nie było - Radni Online - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

 • 17 kwietnia 2020 o 20:03
  Permalink

  Czy i kiedy powroca turysci w Bieszczady? Na to pytanie nie ma jeszcze odpowiedzi. Zapowiedzi ministra Szumowskiego nie budza optymizmu. Wszystko wskazuje na to, ze nie tylko majowy weekend, ale caly ten sezon moze byc stracony.

  Odpowiedz
  • 20 kwietnia 2020 o 08:21
   Permalink

   mozesz jechac w Bieszczady bo parki narodowe sa otwarte

   Odpowiedz
  • 21 kwietnia 2020 o 21:13
   Permalink

   Rozsądnie? Zjadą sie stare przekupki bo w końcu otwarte i pozarażają sie nawzajem.
   Rozsądnie to by było wybory przełożyć! Władza wycofuje sie z obostrzen, żeby pokazać, ze wirus ustępuje, wracamy do normalności i do wyborów będzie po problemie i nie trzeba ich przekładać. Skandal a nie rozsądek! Jeśli wraca normalność to po co w maseczkach chodzimy? Czgo szkoły są zamknięte? A no dlatego że normalność jeszcze nie wraca i włądza dobrze o tym wie!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.