Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Policjanci “suszyli” w całym powiecie. Ujawnili kilkadziesiąt wykroczeń

W sobotę policjanci ropczyckiej drogówki zwracali szczególną uwagę na kierowców przekraczających dozwoloną prędkość oraz tych jeżdżących brawurowo i niebezpiecznie. Funkcjonariusze przeprowadzili działania kontrolne z wykorzystaniem ręcznych mierników prędkości i oznakowanych radiowozów. 

Podczas działań prowadzonych w powiecie ropczycko-sędziszowskim policjanci ujawniali 45 kierujących, którzy nie zastosowali się do obowiązującej prędkości. Rekordzistą był 34-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Młp., który pędził Audi ulicami Ropczyc z prędkością 120 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące.

Na sprawców wykroczeń mundurowi nałożyli 26 mandatów karnych, 19 kierowców zostało pouczonych.

Celem tych działań było przede wszystkim ograniczenie liczby zdarzeń drogowych oraz wyeliminowanie z dróg kierujących, którzy lekceważą ograniczenia prędkości.

Zdjęcie: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
4 lat temu

Pozwoliłem sobie stworzyć rysopis osobowy kierowcy, który został ,,pouczony” bo ja odkąd mam prawo jazdy (20 lat) jeszcze takiego zaszczytu nie miałem, i nawet w dzień urodzin wlepili mi mandat za pasy w środku miasta.
A wiec mogli to być:
– miłościwie nam panujacy,
– sasiad, szwagier policjanta,
-nauczycielka, która uczy jego dziecko
– lekarz, ksiądz, lub grabarz (instytucje których się nieuniknie i karma mogła by wrócić :))

zenek
zenek
4 lat temu

No zuchy

gosc
gosc
4 lat temu

tak widziałem na ul. 3 maja w Ropczycach biegał przez ulice na druga strone zeby radiowozu nie było widac linia ciagla im wolno zenada

3
0
Would love your thoughts, please comment.x