Orzech promocje

W gminie Ostrów wnuczek znęcał się nad swoją babcią

Ropczyccy policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Ostrów, który znęcał się psychicznie nad swoją 67-letnią babcią. 19-latek groźbami zmusił także krewną do wydania mu pieniędzy. Prokurator Rejonowy w Ropczycach zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór.

We wtorek, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach otrzymał zgłoszenie od mieszkanki gminy Ostrów z którego wynikało, że wnuczek zabrał jej pieniądze. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani funkcjonariusze, którzy ustalili, że 19-letni mężczyzna grożąc kobiecie zażądał od niej pieniędzy. Wystraszona 67-latka obawiając się o swoje zdrowie i życie oddała wnuczkowi 30 zł, które on następnie przeznaczył na fryzjera.

Śledczy ustalili także, że mężczyzna od lipca ubiegłego roku, znęcał się psychicznie nad kobietą, wszczynał awantury i groził podpaleniem domu.

19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące rozboju oraz znęcania się psychicznego nad członkiem rodziny.  Prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór.

Pamiętajmy!  Każdy kto wie, że osobie z jej otoczenia dzieje się krzywda, powinien niezwłocznie o tym fakcie poinformować odpowiednie służby.

Źródło: KPP Ropczyce

2 komentarze na temat “W gminie Ostrów wnuczek znęcał się nad swoją babcią

  • 22 maja 2020 o 20:13
    Permalink

    Tak zgłosi ze się znęcają a reszta rodziny zrobi z niej głupią obracając wszystko.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *