Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wypadek z udziałem motorowerzystki w Ropczycach

Około godz. 14 w Ropczycach na ul. Witosa doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW z motorowerzystką. W wypadku ranna została kobieta kierująca jednośladem. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń: podczas wyprzedzania motorowerzystki przez kierującego BMW doszło do kontaktu tych pojazdów. W wyniku zderzenia kierujący samochodem zjechał do przydrożnego rowu, natomiast motorowerzystka przewrócił się na jezdnie.

W wyniku upadku 71-letnia kobieta kierująca motorowerem została ranna i przewieziona do szpitala, kobieta była trzeźwa.

Natomiast u 28-letniego mężczyzny kierującego samochodem BMW pierwszy wynik badania na obecność alkoholu wykazał 0,5 promila. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia przez policje. 

Aktualizacja 11.05:

Jak informuje dziś rzecznik prasowy policji w Ropczycach: (…) funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierująca motorowerem, zmieniając kierunek jazdy, uderzyła w wyprzedzającego ją, kierującego bmw.

W wyniku zdarzenia 71-letnia kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. U 28-letniego kierującego bmw, badanie alkomatem wykazało pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Przeprowadzone przez mundurowych na miejscu zdarzenia oględziny oraz sporządzona dokumentacja fotograficzna i zabezpieczone ślady, pozwolą wyjaśnić przyczyny i okoliczności wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.

6 komentarzy na temat “Wypadek z udziałem motorowerzystki w Ropczycach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.