Orech promocje

Sportowa gala powiatu ropczycko-sędziszowskiego znowu przesunięta

Starostwo Powiatowe w Ropczycach poinformowało, że z powodu zagrożenia koronawirusem Gala VI Plebiscytu na Najlepszych Sportowców ponownie musi być przełożona.

Od 3 stycznia do 26 stycznia 2020 r., za pośrednictwem naszego portalu RRS24.NET, można było głosować w Plebiscycie Sportowym zorganizowanym przez Powiat Ropczycko-Sędziszowski,a wyniki miały zostać podane 7 lutego 2020. Jendak z powodu kłopotów finansowych związanych z upadkiem PBS, organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu gali. Wyniki konkursu miały być podane jeszcze w I połowie 2020 – o czym pisaliśmy tutaj.

Koronawirus pokrzyżował plany organizatorów

Niestety sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym ponownie uniemożliwiła organizację uroczystej gali. Jednak wszystkie wyniki z głosowania są zabezpieczone i gdy tylko będzie to możliwe zostanie podany nowy termin. Przypominamy, że sposród osób, które wzięły udział w głosowaniu, odbędzie się losowanie nagrody pieniężnej w kwocie 500 złotych.

Zachęcamy do śledzenia naszego portalu. Jak tylko będzie to możliwe to poinformujemy Was o nowym terminie Gali VI Powiatowego Plebiscytu Sportowego.

Poniżej informacja ze Starostwa Powiatowego w Ropczycach ⬇️

Jeden komentarz na temat “Sportowa gala powiatu ropczycko-sędziszowskiego znowu przesunięta

  • 16 czerwca 2020 o 22:09
    Permalink

    No czekam, czekam! Juz myślałem że przepadło…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.