Orech promocje

Wbił się w budynek. 3 osoby w szpitalu!

Wczoraj 13.06 około godz. 22:40 na ul. Jagiellończyka w Sędziszowie Młp. doszło do wypadku samochodowego, gdzie kierujący samochodem marki Ford uderzył w budynek gospodarczy.

Jak informuje rzecznik prasowy KWP Rzeszów: ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek gospodarczy. W wyniku zdarzenia ranny został kierujący i jego dwóch pasażerów, którzy zostali przetransportowani karetką pogotowia do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierującego fordem wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Aktualizacja 15.06: Jak informuje w dniu dzisiejszym rzecznik prasowy KPP Ropczyce, po przeprowadzeniu czynności przez policje, okazało się, że kierowca był trzeźwy. Natomiast pod wpływem alkoholu był pasażer.

fot. OSP Borek Wielki

4 komentarze na temat “Wbił się w budynek. 3 osoby w szpitalu!

 • 19 czerwca 2020 o 12:49
  Permalink

  Bardzo ciekawy incydent. interesuje mnie tylko jedno, w jakim stanie był kierowca żeby na takie prędkość wbić się w budynek?

  Odpowiedz
 • 15 czerwca 2020 o 21:44
  Permalink

  W jego auto wjechalo dom 😟

  Odpowiedz
 • 15 czerwca 2020 o 19:33
  Permalink

  Pewnie asfalt nieprzystosowany do samochodu 🙁

  Odpowiedz
 • 15 czerwca 2020 o 12:05
  Permalink

  Kierowca był trzeźwy. Badanie alkomatem i dwa kolejne badania krwi w szpitalu wykazały dokładnie 0.0 promila alkoholu w jego krwi. Pasażerowie byli nietrzeźwi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *