Orzech promocja

Nocne zderzenie trzech samochodów w centrum Ropczyc

Minionej nocy parę minut przed godz. 24 w rejonie skrzyżowania ul. Mickiewicz, Krisego i Kochanowskiego doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

Jak informuje rzecznik prasowy KWP w Rzeszowie: Kierujący Volkswagenem Passatem wyjeżdżał z ulicy Kochanowskiego z zamiarem skrętu w lewo (w stronę rynku), nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w Audi, które przemieszczało się główną drogą ul. Mickiewicza od strony ropczyckiego rynku. Pchnięty samochód marki Audi uderzyło w samochód stojący na ul. Krisego.

W rezultacie trzy samochody uszkodzone, klomby i latarnia. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

fot. nadesłane przez Czytelnika – dziękujemy:

A tak wygląda to miejsce dziś rano:

4 komentarze na temat “Nocne zderzenie trzech samochodów w centrum Ropczyc

 • 5 lipca 2020 o 14:52
  Permalink

  Fontanny na rynku w Ropczycach maja koronawirusa czy są w kwarantannie i nie mogą działać?
  Lato, ludzie siedzą całą noc na ropczyckim rynku, biedronki czynne do 23:30, ruch w mieście spory, to gasi się światła! Brawo! Już pojawiły się jakieś malunki sprayem kolo stadionu na latarniach, wypadki, zgascie wszystko 15 minut po mszy świętej wieczornej!!

  Odpowiedz
 • 6 lipca 2020 o 16:57
  Permalink

  Burdelowe oświetlenie Ropczyc tęskni się wam co

  Odpowiedz
 • 7 lipca 2020 o 21:40
  Permalink

  A to samochody nie mają świateł? Potrzebne im oświetlenie rynku?

  Odpowiedz
 • 8 lipca 2020 o 23:13
  Permalink

  Nie od dziś wiadomo że przy oświetlonej drodze wypadków jest mniej… a rybek i tak oświetlony jest cały czas… chyba nie wiesz co piszesz albo zazdrość przez ciebie przemawia!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.