Bank Spółdzielczy w Ropczycach

PIJANY KIEROWCA RENAULT UDERZYŁ W PRZEPUST DROGOWY. Miał prawie 3 promile..

Ropczyccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, podczas którego 39-letni kierujący renault uderzył w przepust drogowy. Mężczyzna był pijany. Badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Wczoraj po godz. 20 funkcjonariusz wydziału kryminalnego Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim, patrolując nieoznakowanym radiowozem teren miejscowości Olchowa, zauważył jak z rozbitego renault, które uderzyło w przepust drogowy, wysiada kierujący. Policjant natychmiast się zatrzymał, żeby sprawdzić co się stało i udzielić pomocy kierowcy.

Jak się okazało, kierujący renaultem nie doznał żadnych obrażeń, jednak jego zachowanie wskazywało, że może on być pod wpływem alkoholu. Policjanci ruchu drogowego, który przybyli na miejsce zdarzenia sprawdzili trzeźwość mężczyzny. Badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie.

39-letniemu mieszkańcowi gminy Ropczyce zostało zatrzymane prawo jazdy, wkrótce poniesie także odpowiedzialność przed sądem. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KPP Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.