Orech promocje

Z ostatniej chwili: Potrącenie młodej kobiety i dziecka w miejscowości Gnojnica.

Dziś około godziny 11 w miejscowości Gnojnica Dolna doszło do potrącenia 3-letniego dziecka i młodej kobiety (18/19 lat). Poszkodowani zostali zabrani karetką pogotowia do szpitala.

Na miejscu pracuje policja. Występują utrudnienia w ruchu. Kierowca był trzeźwy.

9 komentarzy na temat “Z ostatniej chwili: Potrącenie młodej kobiety i dziecka w miejscowości Gnojnica.

 • 11 lipca 2020 o 08:51
  Permalink

  Mieszkam w Gnojnicy i z tego co mi wiadomo to dziecko nagle wybiegło z ogrodu na ulicę a kobieta za nim pobiegła, a kierowca był już na tyle blisko tego domu że pomimo małej prędkości nie zdążył wychamować.

  Odpowiedz
  • 11 lipca 2020 o 12:27
   Permalink

   Mieszkać w gnojnicy I słuchać tego co ludzie mówią, naprawdę wielkie brawa, było zupełnie inaczej, ale widzę że ludzie muszą swoje przemyślenia i scenariusze opowiadać innym I się wypowiadać na portalach internetowych z wiedzą że „coś było ale jak było to już sam/a wymyślę”. Jak się nie wie dokładnie co i jak to się nie opowiada,

   Odpowiedz
  • 11 lipca 2020 o 14:42
   Permalink

   A ja gardzę osobami , które nie mając pojęcia na temat zaistniałej sytuacji potrafią rzucać oskarżeniami w tym przypadku zupełnie bezpodstawnymi. Radzę zasięgnąć informacji z pewnego źródła a później oskarżać.

   Odpowiedz
  • 11 lipca 2020 o 15:22
   Permalink

   Nie jechał tyle co powinien w terenie zabudowanym, DZIWNYM TRAFEM przed przyjazdem policji pozbierał lampy które wyleciały daleko od auta a dziewczyne wyrzuciło 5 metrów dalej

   Odpowiedz
   • 11 lipca 2020 o 19:42
    Permalink

    No jasne, dowalcie jeszcze chłopakowi , bo wyrzuty sumienia które go na pewno męczą to jest mało, najważniejsze żeby Wam było lepiej poprzez pisanie czegoś takiego na forum publicznym. Ludzie jesteście beznadziejni….

    Odpowiedz
  • 13 lipca 2020 o 23:18
   Permalink

   Jak Pan tam MIESZKASZ (!) to nie pisz głupot . kierunku nie znasz , ilości aut nie znasz ( 1 się zatrzymało , drugie wjechało ,20 metrów hamowania) nie znasz faktów nie wiesz gdzie jest , to nie pisz ty i inni głupot!

   Odpowiedz
 • 10 lipca 2020 o 22:41
  Permalink

  Tak się właśnie kończy brawura i głupota ludzka:/ Może na tych drogach na wsi powinny być progi zwalniające? Współczuję rodzinie:/ i gardzę takimi kierowcami

  Odpowiedz
  • 11 lipca 2020 o 01:06
   Permalink

   Najpierw się dowiedz szczegółów, a potem komentuj

   Odpowiedz
  • 11 lipca 2020 o 01:49
   Permalink

   nie wiesz czyja wina a sie wypowiadasz załosny jestes

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.