Bank Spółdzielczy w Ropczycach

Znamy ceny i rozkład jazdy! Ruszyła Autobusowa Komunikacja Gminy Sędziszów Młp.

Od dziś 10. lipca ruszyła Autobusowa Komunikacja Gminna łącząca wszystkie sołectwa z Sędziszowem Młp. (pisaliśmy TUTAJ). Pierwszy autobus wyruszył dziś o 4:50 do miejscowości Szkodna. Ceny biletów to koszt: 1 zł do 8 km, powyżej 8 km – 2 zł. 

Operatorzy tych linii zostali wybrani w procedurze zapytania ofertowego, którzy złożyli najniższą ofertę cenową za wozokilometr. I tak realizację linii autobusowej do Szkodnej, realizuje firma BĄK TRAVEL, zaś na pozostałych dwóch liniach wygrał przewoźnik z Kolbuszowej BujakBus.

Rozkład jazdy:

3 komentarze na temat “Znamy ceny i rozkład jazdy! Ruszyła Autobusowa Komunikacja Gminy Sędziszów Młp.

 • 10 lipca 2020 o 10:39
  Permalink

  fajnie ciekawe jak długo się utrzymają

  Odpowiedz
 • 10 lipca 2020 o 16:29
  Permalink

  Chociaż nie przepadam za Sędziszowem Mlp, to trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. To jest kpina, by nie działała komunikacja zbiorowa w gminach. Oby i w sąsiednich gminach poszli w tym kierunku. Przyklad: przez nasze gminy przechadza szlaki turystyczne, chcąc nimi przejść dochodząc np. do góry Chełm z Brzezin lub Wielopola nie ma żadnego połączenia.

  Odpowiedz
  • 10 lipca 2020 o 22:38
   Permalink

   Sama prawda, w gminie Wielopole po wycofaniu się jednego z dwóch przewoźników młodzież ucząca się w Sędziszowskim liceum czy technikum straciła bezpośredni dojazd do szkoły oraz podrożały bilety miesięczne. Dwie firmy konkurowały ze sobą a ich rozkład jazdy był niemal identyczny. Teraz w gminie Wielopole monopolistą jest Dębicki przewoźnik – stare brudne busy, drogie bilety oraz niefunkcjonalny rozkład. Szkoda że tamtejsze władze nie interesują się czy ich mieszkańcy mają dobry dojazd do szkoły, pracy lub innych ośrodków rekreacyjnych i kulturowych.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.