Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Poseł Moskal zawieszony w prawach członka partii PiS. Po głosowaniu ws. “Piątka dla zwierząt”.

W nocy z czwartku na piątek Sejm przyjął głosami 356 posłów nowelizację ustawy o ochronie praw zwierząt, zwaną Piątką dla zwierząt, która m.in. zakazuje hodowli zwierząt na futra i wprowadza ograniczenia uboju rytualnego. Głosy przeciw oddało 75 posłów, 18 wstrzymało się, a 11 nie wzięło udziału w głosowaniu.

Mimo że ustawa była autorstwa PiS przeciwko zagłosowało 38 posłów z tego klubu, 15 wstrzymało się od głosu, 6 nie głosowało. Wśród nich był m.in Kazimierz Moskal, który był przeciw wprowadzeniu nowelizacji ustawy.

Jarosław Kaczyński ZAWIESZA 15 posłów, w tym Kazimierza Moskala

Decyzją prezesa Jarosława Kaczyńskiego w prawach członków PiS zawieszonych zostało 15 posłów, którzy wbrew partyjnej dyrektywie zagłosowali przeciwko ustawie tzw. piątka dla zwierząt. Jest wśród nich m.in. poseł z naszego regionu Kazimierz Moskal.
O zawieszeniu posłów poinformował na Twitterze Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości. Zaznaczył, że zostali zawieszeniu od piątku 18.09 “decyzją prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego”. Początkowo na liście nie było posła Moskala, ale po upływie kilkunastu minut Sobolewski dodał kolejny wpis z nazwiskiem Kazimierza Moskala, jako uzupełnienie.

Próbowaliśmy się skontaktować z posłem Kazimierzem Moskalem, niestety nie udało się…

Przeciw nowelizacji także KONFEDERACJA

W czasie nocnej dyskusji w Sejmie na temat nowelizacji posłowie Konfederacji wielokrotnie powtarzali, że PiS zdradziło polską wieś, poniżej wypowiedź posła Grzegorza Brauna:

Macie w pogardzie własność, wolność, pracę Polaków. Większość z was w życiu się z uczciwej pracy nie utrzymywała. Większość z was żyje od żłobka do nagrobka na “państwowym”. Tak lekko przychodzi wam, urzędasom wyrzucanie do śmieci dorobku pokoleń. Hańba wam! – mówił Grzegorz Braun.

10 komentarzy na temat “Poseł Moskal zawieszony w prawach członka partii PiS. Po głosowaniu ws. “Piątka dla zwierząt”.

 • Pingback:PiS przywraca w prawach członka partii m.in. Kazimierza Moskala - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

 • 9 października 2020 o 17:26
  Permalink

  Łącznik z autostradą to “wina Kaczyńskiego. Śmiechu warte. Dębica ma 2 zjazdy. Ile Polaków tyle zdań. Gdyby nie PIS to praca za 1000zl a młodzi za chlebem, bo nikt podatku nie zlikwidowałby im. Nawet p. B bardzo to krytykuje. Psl

  Odpowiedz
 • 23 września 2020 o 11:09
  Permalink

  Jak głosuje jak prezes źle, jak głosuje inaczej jak prezes źle. Tym głosowaniem udowodnił, że postępuje zgodnie ze swoim sumieniem i nie zależy mu na stanowiskach i funkcjach. Takich ludzi jest już garstka. Szacun.
  ps. A słyszy się, że jednak zmiany w ustawie będą.

  Odpowiedz
 • 23 września 2020 o 00:54
  Permalink

  Prawie mi szkoda Pana Posła. Niezwykle aktywny polityk:p
  Może polizanie stópek Prezesa pomoże?

  Odpowiedz
 • 21 września 2020 o 21:26
  Permalink

  Ludzie otwórzcie oczy,to nie chodzi o “futerka”,chodzi o lojalność wobec “najwyższego” i ustawę o bezkarności polityków którzy narobili niezłe szambo,kosztowne szambo.Fundujemy im kosztowną rozrzutność…

  Odpowiedz
 • 20 września 2020 o 17:37
  Permalink

  hodowla zwierzat futerkowych nie ma nic wspolnego z rolnictwem, tyle ma wspolnego ,ze znajduje sie na wsi,bo mieszczuchy by nigdy na to nie pozwolili. Barbarzynstwem jest takie zabijanie zwierzat tylko dla futer. Bez futer mozemy zyc ,w przeciwienstwie do drobiu i trzody chlewnej. Przed glosowaniem bylo spotkanie i obowiazuje jednosc glosowania. Jak mozna glosowac za zabijanie zwierzat tylko dla futer. To barbarzynstwo!!!

  Odpowiedz
 • 20 września 2020 o 07:25
  Permalink

  Statystyki aktywności sejmowej posła Moskala w porównaniu z Braunem są nieistniejące.W tym konkretnym przypadku poseł Moskal zachował się jak trzeba.Od razu został ukarany przez mściwego “naczelnika”. Widać jak na dłoni do czego potrzebni Kaczyńskiemu wyborcy-“mięso do głosowania na pis”. Wiele lat poseł Moskal “służył” prezesowi agitując “tubylców”do głosowania na pis i to skutecznie.Jarosław nie musiał się martwić o wynik wyborczy na Podkarpaciu.W zamian obecnie mamy np: drugą od końca ilość wykonywanych testów na COVID w całej Polsce,brak łącznika autostradowego w naszym powiecie i oczywiście ogromne zadłużenie w Powiecie i Gminie Sędziszów gdzie rządzi Pis itp.Może by społeczność “tubylcza” zmieniła preferencje wyborcze na taką partie gdzie “prezes” nie poniewiera Posła z tego regionu.Wtedy być może “stratedzy żoliborscy”zauważyli by istnienie Podkarpacia,bo to co teraz robią dla tego regionu -“błyskotki dla Indian”

  Odpowiedz
  • 20 września 2020 o 20:47
   Permalink

   W Ropczycach tylko PSL i będą Ci wmawiać że są bez partyjni. A jak Pan B…… Powie to tak ma być.. Jedna wielka mafia ta gmina w Ropczycach

   Odpowiedz
  • 24 września 2020 o 19:06
   Permalink

   Jesteś zwykłym chamem bez mózgu.
   Tak jest we WSZYSTKICH PARTIACH
   tylko muszą być przy władzy.
   PiS to nie jest TOTALNA TARGOWICA z platformy, nie głosowali wbrew swojemu zadaniu.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *