Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Koronawirus w sędziszowskiej Farze. Parafia wydała komunikat

W związku ze zdiagnozowaniem koronawirusa u dwóch księży parafii pw. Narodzenia NMP w Sędziszowie Młp. parafia wydała komunikat:

Informujemy parafian, że testy wykonane  u ks. Proboszcza i  ks. Artura potwierdziły infekcję koronawirusem COVID-19. Obydwaj są objęci kwarantanną i występują u nich łagodne objawy. Obydwaj księża na kilka dni przed zleconymi badaniami profilaktycznie izolowali się w swoich mieszkaniach. Dwie msze św. w ostatnią niedzielę w zastępstwie odprawiali kapłani z innych parafii.

   Nie znamy źródła zakażenia. Jesteśmy w kontakcie z Sanepidem. Kościół jest dezynfekowany na bieżąco.  Prosimy parafian, którzy w ostatnim czasie mieli bezpośredni kontakt z ks. Proboszczem  i ks. Arturem o obserwację swojego zdrowia. Dotyczy to tych, którzy pozostawali w kontakcie w odległości mniej niż 2 metry przez ponad 15 minut.

   Prosimy wszystkich parafian o używanie maseczek zgodnie z wymogami sanitarnymi i zachowywanie dystansu społecznego szczególnie w czasie podchodzenia do Komunii św., w zakrystii i kancelarii.

   Ponieważ dwóch kapłanów wyłączonych jest z pracy musimy ograniczyć liczbę mszy św. w dni powszednie.  Msze św. w dni powszednie o godz. 7:00 zostają odwołane. Zamówione na tę godzinę intencje będą odprawiać na plebanii ks. Proboszcz i ks. Artur.

Mogą również wystąpić utrudnienia w pracy kancelarii parafialnej. Prosimy o zrozumienie.

Msza św. i nauka dla narzeczonych w trzecią niedzielę października (18.10.2020) nie odbędzie się. Zapraszamy za miesiąc.

Źródło: parafiasedziszow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *