Orech promocje

Dzielnicowy ropczyckiej komendy ustalił pobyt poszukiwanego 29-latka

Dzielnicowy ropczyckiej komendy ustalił miejsce, w którym przebywał poszukiwany mężczyzna. 29-latek otrzymał wezwania do stawiennictwa w 13 prokuraturach na terenie całego kraju, w celu wykonania czynności prawnych z jego udziałem.

Ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości zajmują się wyspecjalizowani policjanci do spraw poszukiwań. To oni codziennie prowadzą poszukiwania osób, za którymi sądy i prokuratury wydały m.in. listy gończe, nakazy doprowadzenia do zakładów karnych, a także ustalenia miejsca pobytu do celów procesowych. Na wszystkie informacje o takich osobach, mundurowi muszą reagować szybko i wnikliwie.

Tym razem, miejsce pobytu poszukiwanego, ustalił dzielnicowy ropczyckiej komendy. W minionym tygodniu funkcjonariusz potwierdził posiadaną informację, że poszukiwany mężczyzna może przebywać na jednej z posesji na terenie jego rejonu służbowego w miejscowości Nawsie. Jak się okazało, mieszkał on u swojej partnerki. Poszukiwany był bardzo zaskoczony widokiem funkcjonariuszy.

Wobec mężczyzny zarządzenie ustalenia jego miejsca pobytu wydało 13 prokuratur z całego kraju. 29-latek sporządził oświadczenie dotyczące miejsca przebywania, a także zostały mu wystawione wezwania do stawiennictwa w prokuraturach w celu wykonania czynności prawnych z jego udziałem.

źródło: KPP Ropczyce

2 komentarze na temat “Dzielnicowy ropczyckiej komendy ustalił pobyt poszukiwanego 29-latka

  • 23 stycznia 2021 o 17:54
    Permalink

    To w tym kraju policja zajmuję się jeszcze innymi rzeczami poza najazdami na restauracje?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *