Rozliczmy twój PIT

WOŚP: 29. finał dobiega końca. Na obecną chwilę jest ponad 35 tys. zł

29. finał dobiega końca. Na obecną chwilę uzbieraliśmy ponad 35 tysięcy złotych. Nadal trwają jeszcze licytacje na allegro i można wpłacać pieniądze do eSkarbonki – informuje szefowa ropczyckiego sztabu p. Wiola Czemarnik.

Całość uzbieranej kwoty dowiemy się po 14 lutym, kiedy zostanie rozliczony 29 finał WOŚP. Na ten moment ropczycki sztab uzbierał ponad 35 tys. zł, a nadal możemy licytować na aukcjach Allegro ropczyckiego sztabu WOŚP – TUTAJ, i wpłacać do eSkarbonki TUTAJ.

W tym roku mniej osób wrzucało pieniądze do puszek i kwoty wsparcia były dużo mniejsze niż w roku ubiegłym – informuje nas p. Wiola. Niestety 2020 to był ciężki rok, z powodu koronawirusa wiele osób straciło pracę, teraz jest lockdow – wiele branż jest zamrożonych. Wszystko to miało wpływ na hojność mieszkańców – dodaje szefowa ropczyckiego sztabu.

Przypominamy, że w ubiegłym roku wolontariusze ze Sztabu w Ropczycach zebrali ponad 81 tys. zł, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Gratulacje i podziękowania należą się wszystkim, których praca i hojność złożyła się na ten wynik. Przyczyni on się do zakupu sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

fot. fb WOŚP Sztab Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *