Orech promocje

Będzie KONKURS, a do wygrania 10 tys. zł!

Burmistrz Miasta i Gminy Sędziszów Młp. na ostatnim spotkaniu z mediami poinformował o konkursie, w którym można będzie wygrać 10 tys. zł. Konkurs ma być ogłoszony 15 marca i potrwa do końca maja 2021r. Co trzeba zrobić? Już tłumaczymy…

Chodzi o opracowanie koncepcji zagospodarowania 32 hektarów gruntu w Sędziszowie Małopolskim obok ulicy Kolbuszowskiej tzw. Ługi Wolickie. Właścicielem tego sporego terenu jest samorząd sędziszowski, który w przyszłości chce go zaaranżować jako …, no właśnie i tutaj pomysł, koncepcja należy do projektanta.

Co ważne, o czym zaznaczył burmistrz Kmieć, rodzaj gruntu znajdujący się na tym obszarze jest torfowy i w niektórych miejscach gliniasty, co nie pozwala na inne inwestycje niż rekreacja, wypoczynek, sport.

Wierze w to, że uda się coś wymyślić bardzo ciekawego, bardzo oryginalnego coś, co przyciągnie tutaj turystów z innych części naszego województwa – dodaje burmistrz.

Tak jak wspominaliśmy, ogłoszenie konkursu przewidziane jest na 15 marca i jest on kierowany głównie do studentów i absolwentów uczelni o kierunku architektura i urbanistyka oraz do pracowni urbanistycznych.

Do wyłonienia zwycięzcy ma zostać powołana Komisja Konkursowa, która wybierze 3 najlepsze projekty, zaś spośród tych trzech najlepszych to mieszkańcy mają zdecydować (w drodze głosowania, dyskusji) która zwycięża.

fot. TV Sędziszów Młp.

7 komentarzy na temat “Będzie KONKURS, a do wygrania 10 tys. zł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *