Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Błękitni Ropczyce MISTRZEM PODKARPACIA – w finale pokonali Lechię Sędziszów

20 lutego w Cmolasie rozegrano futsalowe Mistrzostwa Podkarpacia U17. Rywalizowało 7 drużyn, z których dwa najlepsze, to zespoły z naszego powiatu.

Wojewódzkie zmagania futsalu juniorów U17 wygrali młodzi piłkarze teamu Błękitnych Ropczyce, tym samym zostając Mistrzem Podkarpacia.

W finałowym boju zmagań na Kolbuszowszczyźnie, które organizował Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, doszło do derbów powiatu ropczycko-sędziszowskiego. W finale Błękitni Ropczyce pokonali 2-1 Lechię Sędziszów.

Zwycięski zespół MKS Błękitnych Ropczyce reprezentowali Radosław Wojnowski, Kacper Kozioł, Paweł Pyskaty, Kacper Góra, Oliwier Pociask, Miłosz Jasek, Bartłomiej Kordek i Mikołaj Wójtowicz.

Najlepszym strzelcem turnieju został Oliwier Pociask ze zwycięskiej ekipy. Zdobył 8 bramek, z 23 jakie w zawodach strzeliła ropczycka drużyna dowodzona przez trenera Piotra Kozioła.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z wyniku jaki osiągnęliśmy, ogromne gratulacje dla chłopaków za trud i wysiłek jaki włożyli w to aby wygrać cały turniej. Zawodnicy ciężko trenują na co dzień czekając na rozgrywki ligowe. Taki turniej był dodatkowym bodźcem do większego wysiłku – mówi trener Piotr Kozioł 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *