Wiadomości

100 tys. złotych na nowy sprzęt dla sędziszowskiego szpitala

Gmina Sędziszów Młp. przekazała 100 tys. zł dotacji dla ropczyckiego ZOZ-u na zakup sprzętu medycznego do Pracownia Endoskopii w sędziszowski szpitalu.

Dzięki dotacji przekazanej przez sędziszowski samorząd pracownia wzbogaci się o endoskop o wartości 80 tys. zł., a pozostała kwota zostanie przeznaczona na sprzęt rehabilitacyjny do Pracowni Rehabilitacji w Przychodni Rejonowej w Sędziszowie Małopolskim.

fot. UM w Sędziszowie Młp, SP Ropczyce

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x