Orzech promocje

Błękitni przegrali z rezerwami pierwszoligowca. Trzy gole wychowanka Lechii

Sporo, bo 9 bramek padło w meczu sparingowym piłkarzy czwartoligowych Błękitnych Ropczyce, którzy rywalizowali z Resovią II Rzeszów. Zespół ze stolicy Podkarpacia to tak jak Ropczycanie team wojewódzkiej ligi.

Kontrolny mecz Błękitnych Ropczyce z rezerwami pierwszoligowej Apklan Resovii Rzeszów, który odbył się w pierwsze niedzielne południe marca, był ich kolejnym sprawdzianem przed drugą rundą sezonu IV ligi podkarpackiej 2020/21.

Rozgrywany w Lubzinie sparingowy pojedynek wygrał rezerwowy team popularnych “Pasiaków”, zwyciężając 3-6 podopiecznych trenera Łukasza Chmury.

Dwa gole dla ekipy z Ropczyc zdobył Michał Ogrodnik, a jednym trafieniem popisał się nastoletni Mateusz Bieniek.

Hat-tricka dla rezerw drużyny z Fortuna 1 Ligi, strzelił zaś Szymon Feret, który swą sportową przygodę zaczynał w Lechii Sędziszów Młp. .

Ekipa prezesa Przemysława Kuliga przed rudną wiosenną 2021 jest na 7 miejscu w tabeli grupy spadkowej mając 24 zdobyte punkty.

Rzeszowianie zgromadzili w pierwszej części ligowych zmagań 2020/21 punktów 10 mniej niż Błękitni, i zamykają tabelę grupy, której zespoły wiosną walczyć będą o utrzymanie na wojewódzkim szczeblu.

fot. fb MKS Błękitni Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x