Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

PILNE! 2-letnia wnuczka byłej nauczycielki z ropczyckiego “Zwierza” potrzebuje Naszej POMOCY!

Trwa wyścig z czasem o życie 2-letniej Izy Kmiotek, wnuczki byłej nauczycielki pani Danuty Kmiotek. Nadzieją na przeżycie malutkiej dziewczynki jest terapia CAR-T CELL, która niestety nie jest refundowana. Izuni pozostało 27 dni by zebrać ponad 1 MILION 200 tysięcy! Aby przejść do zbiórki kliknij TUTAJ!!!

Babcia 2-latki – pani Danuta Kmiotek, to była nauczycielka Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach, gdzie uczyła przedmiotów zawodowych. Starsi uczniowie i absolwenci zapewne pamiętają panią Danusie – zawsze pomocna, życzliwa i uśmiechnięta. Była opiekunem Szkolnego Koła Caritas i organizowała wiele akcji charytatywnych, teraz jej wnuczka Iza potrzebuje Wsparcia! LINK DO ZBIÓRKI – kliknij TUTAJ

p. Danuta Kmiotek na jednej z wielu organizowanych akcji charytatywnych

Wnuczka pani Danusi – Iza zachorowała w maju 2019 roku, gdy miała zaledwie 4 miesiące… Dwa dni była osowiała, potem pojawiły się wymioty. Diagnoza zwaliła rodziców z nóg – ostra białaczka limfoblastyczna. Rozpoczęło się leczenie szpitalne i dopiero po 14 miesiącach “walki” o zdrowie, Iza pierwszy raz wyszła do domu (została tylko chemia podtrzymująca w tabletkach i cotygodniowe badania krwi).

Izunia

11 stycznia bieżącego roku w Przylądku Nadziei Izunia przeszła przeszczep szpiku. Dawcą był jej 9-letni brat Dawidek. Miesiąc później 12 lutego wraz z rodziną wróciła do domu, z informacją że przeszczep się przyjął. Potwierdziły to badania przeprowadzone tydzień później.

W piątek 26 lutego Iza miała kolejne planowane badanie krwi, które wykazało obecność mnóstwo komórek nowotworowych.

Trudno to wytłumaczyć, wszyscy są w szoku, że nowotwór wrócił, i to tak szybko! Niestety, Izunię zaatakowała bardzo złośliwa odmiana białaczki. Najgorsza z możliwych, najtrudniejsza do wyleczenia. Została nam ostatnia szansa – terapia CAR-T Cell. Nierefundowana i horrendalnie droga. Na domiar złego mamy tylko 30 dni, by zebrać ogromną kwotę na leczenie, na ratowanie życia naszej córeczki! – czytamy na zbiórce Izuni – siepomaga.pl

LINK DO ZBIÓKI TUTAJ – Terapia ostatniej szansy dla Izuni❗️Pokonajmy białaczkę!

PAMIĘTAJ – WARTO POMAGAĆ. Dobro wraca!

źródło: siepomaga.pl,

źródło zdjęć: Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach, siepomaga.pl

MAMY – TO!

Jeden komentarz na temat “PILNE! 2-letnia wnuczka byłej nauczycielki z ropczyckiego “Zwierza” potrzebuje Naszej POMOCY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *