Orech promocje

PODKARPACIE: Kolejny wypadek autobusu z Ukraińcami na A4. Przebił bariery w tym samym miejscu, co 2 tygodnie temu. Nie żyje 1 osoba

Do zdarzenia doszło dokładnie w tym samym miejscu gdzie dwa tygodnie wcześniej miał miejsce wypadek o charakterze masowym, także z udziałem autokaru (o czym pisaliśmy TUTAJ)

Wczoraj przed godz. 23, policjanci zostali powiadomieni o wypadku autokaru na autostradzie A4, przy zjeździe na MOP Kaszyce, w powiecie jarosławskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że autokarem podróżowali obywatele Ukrainy. Był to kursowy autokar relacji Wrocław – Czerniowce. Kierowca autobusu zjechał nagle z drogi, wjechał w bariery energochłonne, a następnie przełamując zabezpieczenia wjechał do rowu i uderzył w skarpę.

Autokarem podróżowało 10 osób, w tym dwóch kierowców. W wypadku zginęła 1 osoba – kierowca zmiennik. 5 rannych przewieziono do szpitali w  Przemyślu, Przeworsku i Lubaczowie. Pozostałe osoby, które nie odniosły obrażeń,  zostały przewiezione do bursy szkolnej na terenie Jarosławia. Policjanci ustalili, że kierujący autobusem, 23-letni obywatel Ukrainy, był trzeźwy.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, grupa dochodzeniowo śledcza prowadziła oględziny i zabezpieczyła ślady. Ruch na tym odcinku autostrady w kierunku Korczowej odbywa się jednym pasem.

materiał: KWP w Rzeszowie

zdjęcia: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyśle

3 komentarze na temat “PODKARPACIE: Kolejny wypadek autobusu z Ukraińcami na A4. Przebił bariery w tym samym miejscu, co 2 tygodnie temu. Nie żyje 1 osoba

 • 23 marca 2021 o 12:39
  Permalink

  Też tak uważam. Zasypać te dziurę zwaną Ukraina i problem sam się rozwiąże. Przecież to takie proste.

  Odpowiedz
 • 23 marca 2021 o 06:56
  Permalink

  Zasypać tę dziurę i po sprawie ,
  przecież to takie proste .
  Tylko władz nie będzie mogła się lansować .
  WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN OFIAR

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *