Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Przełożony ćwierćfinał Pucharu Polski

Piłkarze Błękitnych Ropczyce rundę wiosenną 2021 mieli rozpocząć w trzeci weekend marca meczem Pucharu Polski. Pojedynek został odwołany.

Błękitni Ropczyce to jedyny zespół z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, jaki pozostał jeszcze w rozgrywkach piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2020/21.

Team prezesa Przemysława Kuliga w ćwierćfinałowym  PP pojedynku miał 20 marca rywalizować w gościach z ligowym rywalem z wojewódzkiej ligi, Sokołem Kolbuszowa Dolna. 

Do pucharowego spotkania nie doszło bo Podkarpacki Związek Piłki Nożnej odwołał go z powodu ogłoszenia w Polsce lockdownu.

Nie jest znany jeszcze termin, kiedy przełożony pojedynek 1/4 Pucharu Polski na szczeblu Podokręgów Rzeszów-Dębica, drużyn z Ropczyc i Kolbuszowej się odbędzie. 

W przypadku wygranej w przełożonym spotkaniu,Błękitni Ropczyce zagrają w półfinale z jedną drużyn, które już dotarły na ten szczebel rywalizacji, czyli Wisłokiem Wiśniowa (IV liga podkarpacka), Stalą III Mielec (klasa okręgowa Dębica) lub Włókniarzem Rakszawa (klasa okręgowa Rzeszów).

(S.Siwiec)

źródło zdjęcia: fb MKS Błękitni Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *