Orech promocje

Sędziszowianka spełnia swoje marzenia! Zobacz klip i posłuchaj singla Magdaleny Białoruckiej- Ogorzelec

15 maja na sędziszowskim stadionie odbyła się premiera teledysku Magdaleny Białoruckiej-Ogorzelec „Manka Sędziszowianka” -singla promującego jej debiutancką płytę MiłoŚnie. Został on wyświetlony tuż przed seansem kina letniego.

Magdalena, której rodzinnym miastem jest Sędziszów Młp. to artystka, która z muzyką związana jest od lat. Młoda mama i piosenkarka, która spełnia właśnie swoje marzenia, piosenką „Manka Sędziszowianka promuje debiutancki krążek.

Płyta zawiera siedem utworów w stylu popowo-folkowym. Piosenki przedstawiają różne odsłony prawdziwej miłości: matki do syna, człowieka do człowieka, kobiety do mężczyzny i człowieka do świata. Krążek ukaże się 1 czerwca 2021 roku, ale płytę już można nabyć w przedsprzedaży TUTAJ .

Klip „Manka Sędziszowianka” jest złożony z dwóch głównych scen: jedna ta radosna, która ukazuje emocje, uśmiech i gesty, dzięki którym jesteśmy szczęśliwi. Druga odsłona klipu to ludzie w maskach, gdzie nie widzimy ich emocji i pozytywnej energii z nich wypływającej – to czas, w którym znaleźliśmy się przez pandemię.

Magdalena Białorucka-Ogorzelec w refrenie piosenki zapewnia słuchaczy, że „Jeszcze wrócą zwykłe dni, choć dla nas tak niezwykłe. Bo człowiek dla człowieka, znów będzie znaczyć coś (…)”.

Teledysk do piosenki „Manka Sędziszowianka” został nakręcony na ulicach Sędziszowa Młp. i w parku Buczyna w Górze Ropczyckiej. Zachęcamy do posłuchania i oglądnięcia teledysku⤵

Magdalena Białorucka – Ogorzelec ze swoim utworem „Manka Sędziszowianka” już 21-22 sierpnia zawalczy o prestiżową nagrodę Grand Prix „Rzeszów Carpathia Festival” XVII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Rzeszów 2021! Już dziś życzymy powodzenia!

Zachęcamy także do posłuchania wywiadu z Magdaleną w Telewizji Sędziszów Młp. – TUTAJ!

źródło zdjęć: fb Magdalena Białorucka – Ogorzelec

5 komentarzy na temat “Sędziszowianka spełnia swoje marzenia! Zobacz klip i posłuchaj singla Magdaleny Białoruckiej- Ogorzelec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *