Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wolontariusze ze Stowarzyszenia Polska 2050 działają w powiecie ropczycko-sędziszowskim

Od 22 marca do 14 maja 2021 r. wolontariusze Stowarzyszenia Polska 2050 powiatu ropczycko-sędziszowskiego przeprowadzili zbiórkę publiczną na rzecz dzieci i młodzieży z łańcuckiego Szpitala Psychiatrycznego.

Jak informuje lider stowarzyszenia Polska 2050 Mateusz Ochab: Akcja “Pokoloruj nasz świat” przyciągnęła wielu chętnych do pomocy. Szpital potrzebuje pieniędzy na leczenie dzieci i młodzieży, zakupują również przybory do zajęć artystycznych. Stąd zbiórka publiczna akcesoriów do prac plastycznych. Zebrano produkty o wartości około 1000 zł, dzięki temu szpital może zakupić inne potrzebne rzeczy do opieki nad chorymi co jest szczególnie ważne w okresie pandemii.

Kolejna akcja to Lokalne Pomniki Przyrody

W najbliższym czasie wolontariusze Stowarzyszenia Polska 2050 z powiatu ropczycko-sędziszowskiego planuje znaleźć i zgłosić lokalne pomniki przyrody. Każdy komu zależy na ekologii i dbaniu o swoje otoczenie może dołączyć do akcji poszukiwania drzew w swojej okolicy, które kwalifikują się do uznania jako pomnik przyrody. Zapraszamy chętne osoby do dołączenia jako wolontariusze do naszego ruchu – dodaje Mateusz Ochab.

4 komentarze na temat “Wolontariusze ze Stowarzyszenia Polska 2050 działają w powiecie ropczycko-sędziszowskim

 • 19 maja 2021 o 07:24
  Permalink

  Pomaganie jest spoko zawsze ale w takich przypadkach trochę to na siłę daj pan daj pan nie dasz pan ?

  Odpowiedz
 • 19 maja 2021 o 00:18
  Permalink

  Owszem, zachęca ale nie zachęta do stanowisk tylko oddolna inicjatywa, chęcią pomocy zgodna z założeniami stowarzyszenia i w dobrej wierze, z chęcią pomocy innym

  Odpowiedz
  • 19 maja 2021 o 12:26
   Permalink

   Tak, tak w dobrej wierze już niedługo cała platforma oddolnie do was ucieknie

   Odpowiedz
 • 18 maja 2021 o 19:51
  Permalink

  Tak się zachęca do wstąpienia do stowarzyszenia (partii) Szymona Hołowni. Działacze śpieszcie się to będzie niedługo przodująca siła narodu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *