Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wygrał tylko Piast. Goli nie brakowało

Aż 24 bramki strzelono w meczach czterech powiatowych drużyn w 34 serii gier klasy O Dębica 2020/21. Punkty zdobył tylko zespół Piasta Wolica Piaskowa, zwyciężając rywala z Radomyśla Wielkiego. Mecze rozegrano w ostatni weekend czerwca.

Płomień Zagorzyce– Kolorado Team Wola Chorzelowska 2-3 (1-2)

Bramki dla Płomienia: Szymon Ochał i Hubert Róg 

Tak w rundzie jesiennej 2020, tak i w rewanżowym boju Płomienia z Kolorado Team, trzy punkty wywalczyli piłkarze z gminy Mielec. Najbliższy mecz ekipy z gminy Sędziszów Młp., to pojedynek w Zagorzycach z liderem tabeli, Czarnymi Trześń (30 czerwiec/środa)

Atut Podborze – Olchovia Olchowa 3-2 (2-1)

Zespół z gminy Radomyśl Wielki pierwszy raz w historii rywalizował o ligowe punkty z Olchovią. Patryk Gruszka z początkiem spotkania zdobył gola dającego prowadzenie drużynie z gminy Iwierzyce. Kolejne bramki strzelali już gospodarze, którzy w 47 minucie gry prowadzili 3-1. Po godzinie pojedynku Michał Ziobro drugi raz trafił dla zespołu Olchowian, ustalając wynik spotkania. Olchowa walczy o utrzymanie w lidze. Ich najbliższe spotkanie to pojedynek na przed swymi kibicami, z Kamieniarzem Golemki. (30 czerwiec/środa)

Victoria Ocieka – Czarnovia Czarna 1-4 (0-2)

Piłkarze grającego trenera Rafała Twardowskiego drugi raz w tym sezonie ulegli Czarnovii. Honorowego gola dla Victorii zdobył w końcówce meczu Paweł Nędza. W ostatnim spotkaniu sezonu 2020/21 w gospodarskiej roli, Victoria Ocieka zmierzy się z Victorią Czermin (30 czerwiec/środa).
Piast Wolica Piaskowa – Radomyślanka Radomyśl Wielki 5-4 (tu przeczytasz o tym meczu – Piast zagrał z Radomyślanką na 9 goli)

W tabeli klasy O Dębica przewodzi po 32 grach zespół Czarnych Trześń/78 punktów, Piast jest 4/60 punktów, Płomień ma 12 lokatę/39 punktów, Olchovia jest na 16 miejscu/27 punktów, a Victoria zajmuje pozycję, ostatnią 18/11 punktów.

Miejsca zajmowane po 32 serii gier przez Olchovię i Victorię oznaczają degradację do klasy A 2021/22. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *