Orzech promocje

Wypadek w Ostrowie: 18-latek który wymusił pierwszeństwo nie posiadał prawa jazdy!

Ropczyccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj po południu w Ostrowie. W wyniku zdarzenia renault i audi, do szpitala trafiły trzy osoby. Jak się okazało, 18–letni kierujący renault, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Wczoraj o godz. 16.30, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Ostrów. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 18–letni kierujący renault, zjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i zderzył się z jadącą drogą wojewódzką nr 986, 52–letnią kierującą audi.

W wyniku zdarzenia, kierujący pojazdami i pasażer renault trafili do szpitala. Jak wykazało badanie alkomatem, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, jednak po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że kierujący renault, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze sporządzili dokumentację procesową, która pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

Źródło: KPP w Ropczycach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *