Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

MOST ZAMKNIĘTY – Trwa przebudowa mostu w Sędziszowie Małopolskim – objazdy

W tym tygodniu (tj. od poniedziałku 2 sierpnia br.) ulica powiatowa 1351R 3 Maja w Sędziszowie Małopolskim została całkowicie wyłączona z ruchu w obrębie prowadzonych robót.

W celu skomunikowania części wschodniej i zachodniej miasta objazd jest prowadzony ulicami 3 Maja, Fabryczną, Kroczki, Armii Krajowej, Kolejową, a ze względu na zbyt małą szerokość ulicy Kolejowej przy Kościele Parafialnym na wprowadzenie ruchu dwukierunkowego, objazd jest prowadzony ul. Prof. Kota i Kościelną. Końcowy odcinek objazdu to ul. Jana Pawła II oraz Rynek.

Bardzo ważną zmianą wprowadzoną w celu skomunikowania ruchu z ul. Piekarską oraz zapewnienia dojazdu do parkingu przy Banku Spółdzielczym są wprowadzenie na czas ww. robót ruchu dwukierunkowego na ul. Partyzantów.

Ruch pieszych odbywa się tymczasową kładką przez potok po stronie południowej przebudowywanego mostu obok budynku PGKiM, a na dalszym odcinku ul. Bednarską i Wyspiańskiego (za Zespołem Szkół Technicznych).

Objazd jest oznakowany żółtymi tablicami F9 z nadaniem odpowiedniego kierunku. Na wlotach od ul. Wesołej, Węglowskiego oraz Jana Pawła II od strony Przedmieścia zostały umieszczone tablice F8 przedstawiające schemat całego objazdu.

źródło: Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x