Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kolejna stłuczka na tym samym skrzyżowaniu w Sędziszowie Młp.

Kolejna kolizja na skrzyżowaniu ulic Partyzantów, Armii Krajowej i Borkowskiej w Sędziszowie Młp. Dziś po g. 16 zderzyły się tam dwa samochody marki Seat. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Jak informuje rzecznik prasowy KPP Ropczyce: 55-letnia kierująca Seatem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu również kierującemu Seatem (44-letniemu mężczyźnie) doprowadzając do zderzenia.

To już druga kolizja, w ciągu ostatnich kilku dni, która miała miejsce na tym skrzyżowaniu. Pierwsza z nich miała miejsce 5 września, o czym pisaliśmy TUTAJ.

6 komentarzy na temat “Kolejna stłuczka na tym samym skrzyżowaniu w Sędziszowie Młp.

 • 10 września 2021 o 15:46
  Permalink

  A co by było jakby rzeczywiście poszedł tam ruch ze zjazdu w Borku jak na “normalnych” zjazdach ,ciężarówki zjeżdżają w Dębicy lub Świlczy a reszta to przez Kozodrzę , Żdżary,serwisówką,Ale jak budowali autostradę to jakiemuś lokalnemu kacykowi się wydawało że jak będzie zjazd na Sędziszów to już metropolia będzie

  Odpowiedz
 • 9 września 2021 o 23:51
  Permalink

  niestety druga kolizja w ostatnim czasie i pewnie nie ostatnia jak tak beda jezdzic
  jedzie od ronda na wiadukt skreca w lewo bez kierunkowskazu ,stojacy na stopie rusza bo mysli ze ten jedzie prosto a ten niestety skreca i jest bum

  Odpowiedz
 • 9 września 2021 o 21:40
  Permalink

  Tak głupiego rozwiązania jsk na tym skrzyżowaniu, to nie widziałam nigdzie. A teraz dochodzi jeszcze kwestia objazdu. Pierszenństwo powinni mieć ci co objeżdżają Sędziszów czyli jadą prosto, a nie od strony Borku.

  Odpowiedz
 • 9 września 2021 o 18:55
  Permalink

  Dlaczego w Sedziszowie Mlp nie buduja rond tak jak jest np w Debicy. Sa one bezpieczniejsze niz swiatła i tego typu skrzyzowania. Czyzby władzom miasta nie zależalo na bezpieczenstwie ?

  Odpowiedz
  • 10 września 2021 o 17:40
   Permalink

   w tym miejscu rondo musiało by byc pod tiry a podejzewam ze jest tam za mało miejsca

   Odpowiedz
  • 13 września 2021 o 13:30
   Permalink

   To skrzyżowanie to porażka. Dziwię się że nie ma tam świateł lub ronda. Koło

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *