Orech promocje

Seat dachował w Łączkach Kucharskich. Kierujący miał ponad 3 promile

Dachowaniem pojazdu, w miejscowości Łączki Kucharskie, zakończyła się sobotnia przejażdżka seatem dwóch mężczyzn. Początkowo żaden z nich nie chciał się przyznać do kierowania samochodem. Policjanci zatrzymali mężczyzn do wyjaśnienia. Wczoraj zarzuty w tej sprawie usłyszał 31-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

W sobotę po godz. 23, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Łączki Kucharskie w przydrożnym rowie znajduje się samochód osobowy. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili zgłoszenie. W rowie znajdował się przewrócony na dach seat. W pojeździe, jak również w jego otoczeniu, nie było nikogo.

Przed północą, na jednym z przystanków autobusowych w miejscowości Łączki Kucharskie, patrol ropczyckich dzielnicowych zauważył dwóch mężczyzn. Ich zachowanie wskazywało, że znajdują się pod znacznym wpływem alkoholu. Badanie przeprowadzone przez policjantów potwierdziło ten fakt. 31-latek miał ponad 3 promile, natomiast 45-latek prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci podejrzewali, że to oni mogli podróżować seatem.

Mężczyźni potwierdzili, że podróżowali pojazdem, jednak nie chcieli powiedzieć, który z nich kierował. Policjantom przekazywali niespójne wyjaśnienia oraz zasłaniali się niepamięcią. Obaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Wczoraj, 31-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego przyznał, że to on siedzał za kierownicą seata. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz obligatoryjnie zakaz prowadzenia pojazdów. Odpowie również za spowodowanie kolizji.

źródło: KPP Ropczyce

3 komentarze na temat “Seat dachował w Łączkach Kucharskich. Kierujący miał ponad 3 promile

 • 21 września 2021 o 09:40
  Permalink

  CIEBIE POWINNI CHLOPIE ZAMKNAĆ BO Gadasz bzdury

  Odpowiedz
 • 20 września 2021 o 13:39
  Permalink

  No to pięknie , jeszcze tego brakowało na tym odciku drogi.. czy komendant , naczelnik naszej KPP nie mają pomysłu na bezpieczną drogę Ropczyce – Wiśniowa ? Jutro podobno zakonczenie wielkiej akcji policji , przez tą akcje nie widzialem ani raz tu radiowozu a jeżdżę 3 razy dziennie tą drogą. Za maski – mandaty, za picie na rynku mandaty , a ta drogą gdzie non stop są wypadki i już zabójcy po wódzie …nie ma policji. Ja sie nie znam ale np odcinkowy pomiar prędkości to az taki wydatek ? To ja sie dołożę i mysle ze nie tylko ja , kamery na super nowych latarniach jak “kierowcy” smigają na podwójnej- takie to naprawde trudne do zrobienia ? – NIE , TYLKO W DUPIE MACIE CO SIE DZIEJE ! DOSTAJESZ JEDEN Z DRUGIM TABELKĘ , TRAWA NA ZIOLONO , KRAWEZNIKI NA BIALO I CH*J , NIBY WSZYSTKO JEST PIĘKNIE… tylko że e to tylko w Waszych tabelkach którymi miszacie między stołkami i udawadniecie sobie w kółku wzajemnej adoracji jak w powiecie jest pięknie…

  Odpowiedz
  • 20 września 2021 o 18:46
   Permalink

   To juz jest chore.. Łączki, Broniszów, Glinik, Wielopole. Gdzie są policyjne patrole?? Jak nie mega prędkości to wsiadanie za kółko po nietrzeźwości..!!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *