Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Poszukiwany 49-latek, zatrzymany przez sędziszowskich policjantów

Sędziszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nie stawił się do zakładu karnego. Poszukiwanego przez sąd mężczyznę, funkcjonariusze zauważyli podczas patrolu. Teraz 49-letni mieszkaniec Sędziszowa Małopolskiego, najbliższe 4 miesiące, spędzi w zakładzie karnym.

Pamięć do twarzy oraz spostrzegawczość funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny. W środę przed godz. 15, sędziszowscy policjanci, podczas patrolu na ul. Borkowskiej w Sędziszowie Małopolskim, zauważyli mężczyznę, którego wygląd skojarzyli z rysopisem osoby poszukiwanej nakazem doprowadzenia.

Mundurowi postanowili sprawdzić swoje podejrzenia. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął nerwowo się rozglądać, dodatkowo przyśpieszył kroku i wszedł do przejścia podziemnego, prowadzącego na kolejowe perony.

Tam też został wylegitymowany przez funkcjonariuszy. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że przypuszczenia funkcjonariusz były słuszne. Mężczyzna, od początku października był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ropczycach za przestępstwo niealimentacji. 49-latek został zatrzymany, teraz najbliższe 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym.

źródło: KPP Ropczyce

Jeden komentarz na temat “Poszukiwany 49-latek, zatrzymany przez sędziszowskich policjantów

  • 31 października 2021 o 02:57
    Permalink

    Brawo dzielni sędziszowscy stróże prawa. Akcja rozpracowania podejrzanego delikwenta, godna uznania; na miarę rozbicia gangu pruszkowiego,tudzież wolomińskiego…ewnentualnie gangu swieżakow z biedronki. Medale się należą…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.