Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Zmiany w organizacji ruchu w związku z Dniem Wszystkich Świętych

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych wprowadzane będą zmiany w organizacji ruchu, które mają za zadanie ułatwić dojazdy w rejon cmentarzy oraz poprawić bezpieczeństwo pieszych i kierowców w czasie szczególnie intensywnego ruchu. Większość zmian wprowadzane jest dnia 1 listopada, tylko przy sędziszowskim cmentarzu zmiany dotyczą także dnia 31.10.2021r.
Zaplanowane zmiany

1 listopada na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego planowane są następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • Ropczycach na dwukierunkowej ul. Piłsudskiego, ruch odbywał się będzie w jednym kierunku, od ul. Wyszyńskiego do ul. Konarskiego.

  • W miejscowości Lubzina, prosimy nie parkować na poboczu drogi krajowej nr 94, w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową nr 1287R relacji Lubzina – Paszczyna.

  • W miejscowości Góra Ropczycka – wjazd na parking cmentarny będzie możliwy od drogi powiatowej nr 1342R relacji Sędziszów Młp – Zagorzyce, następnie drogą gminną wzdłuż cmentarza, której nastąpi przekształcenie w drogę jednokierunkową. Wyjazd poprowadzony będzie przez park „Buczyna” ul. Parkową do drogi powiatowej nr 1342 R.

  • W miejscowości Nockowa – dojazd do cmentarza od strony kościoła drogą gminną relacji Nockowa – Olimpów, która na odcinku wzdłuż cmentarza zostanie przekształcona w drogę jednokierunkową. Wyjazd w kierunku Szkoły Podstawowej w Nockowej do drogi powiatowej nr 1338R oraz wytwórni parkietów do drogi 1337R. Zakaz wjazdu na drogę gminą od skrzyżowania w miejscowości Wiercany / droga na Będzienicę i Nockową/

  • Sędziszowie Małopolskim w dniach 31.X – 1.XI. 2021 r. w drogi jednokierunkowe zmienią się ul. Maciąga i Kapucyńska. Wjazd zostanie zorganizowany od ul. Jana Pawła II, natomiast wyjazd będzie na Al. 1000-lecia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.