Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Błękitni Ropczyce ósmy raz bez punktów

Piłkarskie rezerwy ekstraklasowej Stali Mielec zwyciężyły zespół Błękitnych Ropczyce w pierwszą niedzielę listopada. Był to 16 czwartoligowy pojedynek teamu z Ropczyc  w sezonie 2021/22. Połowę z tych spotkań Ropczycanie przegrali.

Gospodarze już w 1 minucie spotkania objęli prowadzenie kiedy to ich nastoletni pomocnik Kamil Duszkiewicz strzałem z paru metrów pokonała bramkarza przyjezdnych, Kamila Dybskiego.

Do wyrównania Błękitni doprowadzili na 10 minut przed końcem pierwszej połowy.

Hubert Siepierski przelobował wtedy golkipera miejscowych, mającego gry na ekstraklasowym szczeblu, Michała Gliwę.

Po zmianie stron Stalowcy jeszcze dwukrotnie umieścili futbolówkę, w bramce zespołu prezesa Przemysława Kuliga i radowali z 10 tryumfu na czwartoligowych arenach 2021/22.

Błękitni na trzy kolejki przed końcem rudny jesiennej 2021 zajmują 18, spadkową lokatę, w dwudziestodrużynowej lidze. Mają 16 punktów.

Najbliższy mecz: Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl. Termin 11 listopada 2021, godzina 11. Stal II Mielec -Błękitni Ropczyce 3-1 (1-1)

Bramki: 1-0 Duszkiewicz (1), 1-1 Siepierski 35, 2-1 Wyjadłowski 68, 3-1 Sadłocha (71- rzut karny).

Błękitni grali w składzie: Dybski – Kmiotek, Podczaszy, Sulisz, Nikiczuk, A.Ogrodnik, Kukla, Świętoń, M.Ogrodnik (79 Miśkowicz), Sieperski (74 Zawiślak), Bieniek.