Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Następstwa wypadku w Pilźnie. Ruszył proces

Jak pisaliśmy TUTAJ w marcu tego 2021 roku, w miejscowości Pilzno w powiecie dębickim doszło do wypadku, który zakończył się śmiercią mieszkanki powiatu ropczycko-sędziszowskiego.
Marcowy wypadek

O wypadku z 20 marca 2021 roku pisaliśmy także TUTAJ. Wówczas, około godziny 3 w nocy, samochód marki Alfa Romeo wypadł z drogi i po wielokrotnym dachowaniu zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji. W następstwie tego marcowego wypadku zginęła 19-letnia Alicja z Glinika. Jak się okazało, sprawcą jest 21-letni mieszkaniec Pilzna, Patryk C. Ten młody mężczyzna w momencie zdarzenia był pod wpływem alkoholu i narkotyków, między innymi Ecstasy. Istotny jest fakt, że sprawca jechał z nadmierną prędkością a jezdnia tego dnia była śliska w wyniku opadów śniegu. Patryk C. przyznał się do winy.

Ruszył proces karny

Jak ustalił „Super Express”: „W czwartek, 18 listopada w Sądzie Rejonowym w Dębicy rozpoczął się proces Patryka C.”. Jak podkreślają dziennikarze SE: „21-latek tuż przed rozprawą był przejęty, przestraszony. Czekając przed wejściem na salę wbijał wzrok w podłogę. Nie dowiedzieliśmy się jednak, co usłyszał na sali. Sąd wyłączył jawność rozprawy ze względu na dobro interesu społecznego i nie pozwolił dziennikarzom nawet na wysłuchanie aktu oskarżenia”.

Będziemy informować Państwa o kolejnych faktach, w związku z tą sprawą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.