Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Punkt Błękitnych w Trześni

W ostatnim wyjazdowym spotkaniu rundy jesiennej 2021, piłkarze czwartoligowych Błękitnych Ropczyce ugrali punkt. Zremisowali, z zamykającą tabelę drużyną Czarni Trześń.

W pojedynku nowicjusza wojewódzkiej ligi z powiatu mieleckiego, z teamem Błękitnych, którego ciekawszą odsłoną była druga połowa, goli padło tylko dwa. Ropczycanie wygrywali dwadzieścia minut.

Oba zespoły miały okazje ku zdobyciu kolejnych bramek, zabrakło im jednak skuteczności.

Błękitni po 18 seriach ligowych gier, mają 20 punktów i są na 15 pozycji w dwudziestodrużynowej lidze.

Czarni Trześń – Błękitni Ropczyce 1-1 (0-0). Bramki: Nikitchuk (50) i Wójciak (70).

Skład Błękitnych: Kamil Dybski – Robert Sulisz, Bartosz Waszczuk, Kamil Świętoń, Michał Kukla, Kamil Kmiotek, Kamil Podczaszy, Mateusz Bieniek, Alan Ogrodnik (72′ Dawid Zawiślak), Michał Ogrodnik, Valerii Nikitchuk (65′ Bartłomiej Darłak).

Żółtą kartkę 8 minut przed końcem meczu otrzymał Kamil Świętoń. Zespół z Ropczyc w ostatnim meczu pierwszej rundy sezonu 2021/22 zmierzy się w spotkaniu, którego będzie gospodarzem, z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Termin tego pojedynku to 20 listopada (sobota), godzina 13.30.