Orech promocje

Zapowiedź weekendu na boiskach 1. Ligi!

W najbliższej kolejce na zapleczu Ekstraklasy z pewnością nie zabraknie emocji. 17 serię gier rozpoczniemy w Rzeszowie, gdzie miejscowa Resovia podejmie Odrę Opole. Oprócz tego bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja Podbeskidzia Bielsko-Biała z Widzewem Łódź. Co zdaniem zakładów bukmacherskich warto będzie oglądać?

Resovia Rzeszów vs Odra Opole

Analizę najbliższej kolejki rozpoczniemy od rywalizacji w środku tabeli, gdzie Resovia podejmie Odrę Opole. Oba te zespoły w ostatnim czasie grają mocno w kratkę, jednak można tutaj zauważyć pewne prawidłowości pod kątem analizy oferty zakładów bukmacherskich. W poprzednim sezonie obie rywalizację między tymi drużynami zakończyły się underowym wynikiem -2,5 gola. Na podstawie przygotowanych kursów przez zakłady bukmacherskie można pokusić się o stwierdzenie, że tym razem powinno być podobnie. Jednak jak będzie, okaże się już niebawem…

Resovia Rzeszów w 6 poprzednich meczach nie zanotowała wyniku BTTS, co również powinno być istotną wiadomością. Jak w ostatnim czasie radziła sobie Odra Opole? Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko mecze wyjazdowe, to można powiedzieć, że nie radziła sobie. W końcu mówimy o drużynie, która nie wygrała żadnej z 6 poprzednich delegacji i w tym czasie zanotowała aż 5 porażek. Dodatkową informacją, o której muszą napisać, jest fakt, że Odra straciła w tym czasie przynajmniej 2 bramki w 5 z 6 rozegranych rywalizacji.

Zakłady bukmacherskie w tej rywalizacji za faworyta uznają Resovię. Prawdopodobnie takie przewidywania w głównej mierze bazują na fatalnej formie wyjazdowej odry Opole.

Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Widzew Łódź

Bardzo ciekawie zapowiada się również rywalizacja Podbeskidzia Bielsko-Biała z Widzewem. Nic dziwnego, w końcu mówimy o 2 kandydatach do awansu, którzy zdaniem zakładów bukmacherskich powinni do samego końca bić się o przepustkę do Ekstraklasy.

Podbeskidzie Bielsko-Biała nie rozpoczęło jednak obecnej kampanii tak dobrze, jak spodziewali się tego analitycy zakładów bukmacherskich. Górale w poprzednim sezonie występowali jeszcze na boiskach Ekstraklasy, jednak obecnie mają spore problemy na jej zapleczu. Podbeskidzie oscyluje w okolicach miejsc barażowych, jednak ostatnia forma tego zespołu mocno faluje.

Widzew przystąpi do tej rywalizacji w roli lidera rozgrywek, jednak trzeba pamiętać, że Łodzianie w ostatnim czasie potrafili przegrać na wyjeździe z Resovią, czy też zremisować z ŁKS-em. Widać, że RTS złapał lekką zadyszkę, co może być sporą przewagą Podbeskidzia.

Zakłady bukmacherskie PZbuk w tej rywalizacji miały bardzo twardy orzech do zgryzienia. Z jednej strony mamy byłego spadkowicza z Ekstraklasy, który zagra na swoim boisku, a z drugiej aktualnego lidera tabeli. W takim przypadku bardzo ciężko wskazać faworyta.

Więcej sportu znajdziesz tutaj!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Artykuł sponsorowany (Materiał płatny)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.