Orech promocje

150 tys. zł to wartość paczek Weekendu Cudów „Szlachetnej Paczki” w powiecie ropczycko-sędziszowskim [ZDJĘCIA]

Ledwo opadły emocje po weekendzie cudów akcji „Szlachetna Paczka”. Czas na małe podsumowanie. Co udało się zrobić wolontariuszom i darczyńcom?
Weekend pełen wrażeń

W miniony weekend w naszym powiecie odbyło się niezwykle wydarzenie charytatywne, będące częścią i zwieńczeniem 21 edycji ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. „Można powiedzieć, że ochłonęliśmy już po Weekendzie Cudów – emocji było co niemiara.” – przyznaje Pani Marzena Gawron, wolontariuszka „Szlachetnej Paczki”, o której to akcji pisaliśmy TUTAJ. Dla wolontariuszy był to bardzo zapracowany weekend.

Brawa dla darczyńców i wolontariuszy

„Trzydziestu wolontariuszy dzielnie i prężnie pracowało przez miniony weekend.” – zaznacza Marzena Gawron. „Jesteśmy dumni, że udało się, dzięki naszym Drogim Darczyńcom, zapewnić wsparcie dla wszystkich rodzin z naszego powiatu ropczycko-sędziszowskiego, które zostały zakwalifikowane do tej edycji Szlachetnej Paczki” – podkreśla Pani Marzena. „Ponad 800 osób było Darczyńcami dla naszych 30 rodzin. Wartość paczek to ponad 150 000 złotych.” – dodaje z podziwem wolontariuszka.

zdjęcia: Magda Fitoł Fotografia

2 komentarze na temat “150 tys. zł to wartość paczek Weekendu Cudów „Szlachetnej Paczki” w powiecie ropczycko-sędziszowskim [ZDJĘCIA]

 • 17 grudnia 2021 o 23:54
  Permalink

  Szczytny cel i to się chwali, jednak weryfikacja uczestników czyli rodzin które dostają wsparcie jest nie dokładne, np. Pewna rodzina z Sędziszowa której syn chodzi z moja córką do klasy, dostała duze wsparcie ze szlachetnej paczki, jednak dla mnie to dziwne bo jej mąż pracuje na czarno w firmie budowlanej zarabia 6 tys. na czysto, na PIT brak dochodu bezrobotny, Ona na wychowawczym + 1500 zl na troje dzieci, ogólnie ma 5 dzieci, jednak dwoje już dorosłych, dom i garaz świeżo wybudowany bez kredytu, 3 samochody, 2 quady itp. ciagłe wsparcie od MOPSu, uważam że są dużo biedniejsze rodziny i one potrzebują wsparcia … jednak bywa inaczej … smutne

  Odpowiedz
 • 15 grudnia 2021 o 08:18
  Permalink

  Jestem pod wrażeniem zaangażowania młodych ludzi w tą pomoc dla potrzebujących .Duże brawa dla wszystkich.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *