Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Akcja „Kurierzy Mikołaja” z Sandrą Guzek na pokładzie

Ośmioletniej tradycji stało się zadość. Ruszyła przedświąteczna akcja „Kurierzy Mikołaja”. Bierze w niej udział pochodząca z naszych stron, finalistka konkursu Miss Polonia 2021, Sandra Guzek.
Krótko o tej akcji

„Kurierzy Mikołaja” to piękna akcja, zainicjowana 8 lat temu przez Magdę Wojnarowską. To ona, za niewielkie wówczas kieszonkowe, zakupiła produkty do pierwszej paczki.

Z każdym kolejnym rokiem akcja rozprzestrzeniała się, gromadząc coraz większe grono Kurierów Mikołaja. To właśnie oni zapraszają pod umówiony adres darczyńców lub sami odbierają od nich różnego rodzaju rzeczy, z których przygotowują paczki. Następnie zawożą je do domu dziecka.

W tym roku dołączyła do nich także, pochodząca z naszego powiatu, koleżanka Magdy, Sandra Guzek – fotomodelka i tegoroczna Vice Miss Europy, o której piszemy TUTAJ (link).

Sandra opowiada

Choć nie jest to oczywiste, że tych rzeczy brakuje, potrzebujemy wielu produktów pierwszej potrzeby: artykułów higienicznych, pościeli, ręczników, ubrań, czy żywności długoterminowej.” – wylicza Sandra Guzek. Jednak inne, także edukacyjne, potrzeby młodzieży muszą być zaspokojone więc również brakuje książek, gier, słodyczy – wymienia dalej Sandra.

Kurierzy spakują rzeczy, żeby 19 grudnia zawieźć je do Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy, by rozweselić przebywające tam dzieci i młodzież. W tej chwili najmłodsi podopieczni w „Hance” mają 11 lat.

Wciąż można wesprzeć pomocników Mikołaja, ofiarując dary. Informacje, jak to zrobić, możecie uzyskać pisząc na maila: kurierzymikolaja@interia.pl lub na profilu na Facebooku – Kurierzy Mikołaja. Wiele ciekawych relacji znajdziecie też na Instagramie Sandry: TUTAJ – wyróżnione relacje SANTAPOST.

Zachęcamy do akcji – WARTO POMAGAĆ!

Jeden komentarz na temat “Akcja „Kurierzy Mikołaja” z Sandrą Guzek na pokładzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *