Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Już jutro Biegniemy Dla Zuzi Tenczar z Wielopola Skrzyńskiego! Będziesz?

Przed nami druga impreza sportowa w ramach Charytatywnych Biegów 5 Gmin Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego organizowanych przez Stowarzyszenie Młodzi Aktywni. Tym razem gospodarzem biegu będzie Wielopole Skrzyńskie, a dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację 6-letniej Zuzi Tenczar. O Zuzi piszemy TUTAJ.

Bieg odbędzie się już jutro 5 grudnia. Start o g.11 z parkingu przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kantora w Wielopolu Skrzyńskim. Uczestnicy wezmą udział w jednej z trzech kategorii: bieg na 10 km, na 5 km i nordic walking na 5 km.

Zapisy online zostały zamknięte, ale dla spóźnialskich – nic straconego. Można zapisać się w dniu biegu, opłata wynosi 60 zł.

Biegamy dla siebie, dla swojej sylwetki, dobrego samopoczucia i odstresowania się. Jeśli do tego dołożymy cel charytatywny, satysfakcja będzie ogromna!

Podczas niedzielnej akcji #BiegniemyDlaZuziTenczar na sali sportowej będą rozprowadzane losy w cenie 20 PLN. Każdy zakupiony kupon bierze udział w finałowym losowaniu cennych nagród. Podczas finału akcji Gwiazdą Wieczoru będzie zespół SHANTEL, który wystąpi około g. 16.

Cały dochód z biletów, jak i loterii fantowej zostanie przeznaczony dla Zuzi z Wielopola Skrzyńskiego.

Do zobaczenia JUTRO 😉

fot. Stowarzyszenie Młodzi Aktywni

Jeden komentarz na temat “Już jutro Biegniemy Dla Zuzi Tenczar z Wielopola Skrzyńskiego! Będziesz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *