Orech promocje

Most w Sędziszowie już przejezdny

Dzisiaj 23 grudnia br. w Sędziszowie Małopolskim dokonano odbioru końcowego inwestycji realizowanej przez Powiat Ropczycko – Sędziszowski polegającej na przebudowie mostu na potoku Budzisz w ciągu ulicy powiatowej 3 Maja.

Nowy most jest obiektem jednoprzęsłowym, zlokalizowanym w miejscu starego obiektu. Długość całkowita konstrukcji wynosi 24,20 m. Wykonano również roboty regulacyjne i ubezpieczeniowe odcinka koryta potoku, m.in. wyrównanie oraz umocnienie dna potoku narzutem kamiennym z kamienia grubego z zaklinowaniem, umocnienie skarp potoku z koszy siatkowo-kamiennych.

Pierwsi kierowcy przejeżdżający przez nowo otwarty most otrzymali upominkowe komplety materiałów promocyjnych.

Zdjęcia z drona dla RRS24 Arkadiusz Kosydar:

Wartość inwestycji to nieco ponad 4 mln złotych.

Na otwarciu obecni byli: Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Pan Witold Darłak, Wicestarosta Powiatu Pani Bernadeta Frysztak, Radny Powiatu Pan Krzysztof Dziuba, Sekretarz Gminy Sędziszowa Małopolskiego Pan Jan Maroń, Przedstawiciele Wydziału Dróg Powiatowych Starostwa oraz Wykonawcy.

4 komentarze na temat “Most w Sędziszowie już przejezdny

 • 24 grudnia 2021 o 11:41
  Permalink

  Hmmm swoją drogą to musi być ciekawe uczucie przecinać wstęgę w barwach narodowych. Tak robili właśnie okupanci i rozbiorcy a PiSowcy funkcjonariusze z uśmiechem na twarzy powtarzają tę czynność. Pseudopatrioci, hipokryci do potęgi !

  Odpowiedz
 • 23 grudnia 2021 o 17:31
  Permalink

  Powiem tak most przejezdny a znaki dalej są kierują na objazd

  Odpowiedz
 • 23 grudnia 2021 o 17:28
  Permalink

  Jak jechałem most otwarty a znaki kierują na objazd Czy nie ma komu zabrać te znaki

  Odpowiedz
 • 23 grudnia 2021 o 13:32
  Permalink

  Chociaż most jest ładnie odśnieżony na tą Okoliczność bo dalej ulica już nie. Wczoraj Panowie do późna pracowali łopatami.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.