Orzech promocje

Najpiękniejsze iluminacje świąteczne w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Nowy konkurs dla mieszkańców

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Przygotowujemy się na spotkania z bliskimi, pieczemy pierniki, robimy świąteczne porządki i chcemy, by nasze domy i mieszkania wyglądały w tym czasie wyjątkowo pięknie. Wszyscy marzymy o klimatycznych świętach, a długie zimowe wieczory staramy się rozjaśnić iluminacjami domu i ogrodu.

W tym roku Zarząd Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie, na “Najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Powiecie Ropczycko-Sędziszowskim 2021 roku”.

Nagrody i kategorie konkursu

Warto pochwalić się instalacjami, które wielu mieszkańców naszego powiatu przygotowuje, by upiększyć zimą swe domy i posesje. Do wygrania nagrody pieniężne: I miejsce – 1500 zł, II miejsce 1000 zł i III miejsce 700 zł!

Konkurs dotyczy budynków i/lub ogrodów zlokalizowanych w powiecie ropczycko-sędziszowskim i organizowany jest w dwóch kategoriach:

  • I kategoria POSESJA PRYWATNA: iluminacja domu, ogrodu;
  • II kategoria ZABUDOWA WIELORODZINNA: iluminacja balkonu, okien.
Co należy zrobić i do kiedy zgłoszenia?

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie po zmroku trzech fotografii oświetlonego balkonu/okna, ogrodu przydomowego oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej.

Zgłoszenie do konkursu należy przesłać do dnia 23 grudnia 2021 roku, do godz. 15:30:

  • drogą elektroniczną na adres promocja@spropczyce.pl lub
  • dostarczyć na Biuro Podawcze w Starostwie Powiatowym w Ropczycach ul. Konopnickiej 5, lub do pokoju nr 302 (II piętro).
Wyniki konkursu

Ważne – organizator zastrzega, by do 6 stycznia 2022 roku iluminacje zostały pozostawione, z uwagi na możliwość zaistnienia osobistej oceny dekoracji świetlnych przez jury.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 14 stycznia 2022r.

Szczegóły konkursu w regulaminie ⬇

źródło zdjęcia: pexels.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *