Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Pochodząca z naszego powiatu Sandra Guzek – finalistką Miss Polonia 2021

Przybliżamy Wam dzisiaj osobę Sandry Guzek, która nie tylko została spośród 130 dziewczyn, wybrana do finału Miss Polonia 2021, ale ma też na koncie tegoroczny tytuł Vice Miss Europy, przywieziony z Wiednia. Poza tym pochodzi z naszych stron.
Sentyment Sandry do rodzinnych stron

Sandrę, jak sama zdradziła naszej redakcji, choć wychowana w Skrzyszowie, wiele łączy z Ropczycami i choć Kraków, gdzie mieszka obecnie, skradł jej serce to raz lub dwa razy w miesiącu bywa w Ropczycach u swojej rodziny. Spaceruje czasem po tutejszych plantach i odwiedza, równie bliskie jej sercu, miejsca.

Sandra ma 24 lata i kończy zdobywać tytuł magistra administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym roku wraz ze swoją koleżanką, Magdą Wojnarowską, która jest pomysłodawczynią akcji „Kurierzy Mikołaja”, Sandra pomaga podopiecznym domu dziecka, o czym pisaliśmy TUTAJ (link).

Pomyślałam, że moje zasięgi pomogą nagłośnić akcję. Zachęcam do wsparcia. Jeszcze można pomóc. Potrzeba wiele artykułów, głównie pierwszej potrzeby.” – podkreśla finalistka Miss Polonia. Konto na Instagramie modelki można odwiedzić TUTAJ. Warto tam posłuchać, jak dziewczyny opowiadają o akcji.

Sandra stawia na rozwój osobisty

Start w Miss Polonia to był zupełny spontan, chciałam się sprawdzić” – przyznaje nam modelka. W Sierpniu zdobyłam w Wiedniu tytuł Vice Miss Europy. Dwa dni później dowiedziałam się, że zostałam zakwalifikowana do półfinału Miss Polonia, gdzie spośród 130 dziewczyn, wybrano nas 20.” – dodaje z uśmiechem Sandra Guzek, która oprócz wyżej wymienionych tytułów, ma jeszcze jedno osiągnięcie.

2 lata temu została wybrana do TOP 10 Miss Małopolski. To był ważny moment, ponieważ od tego zaczęła się jej przygoda z fotomodelingiem i konkursami piękności. Choć kończy wymagające studia, znajduje czas na swoje ulubione zajęcia – siłownię i  fitness. Czyta książki, dotyczące rozwoju osobistego i zdrowo się odżywia.

Redakcja RRS24.net życzy wielu dalszych sukcesów.

źródło zdjęć:

  • fb Miss Polonia,
  • archiwum prywatne fb Sandra Guzek: zdjęcie główne her.photographer,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *