Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Przenieś się w bajkową krainę i zobacz iluminację świąteczną w Ociece!

Dom i ogród państwa Kluk w Ociece ponownie zachwycają. Lampki są na dachu każdego budynku, na płocie, na drzewkach czy na huśtawce. Przed domem stoi także iluminacja sani św. Mikołaja i reniferów. Efekt jest przepiękny.

Posiadłość państwa Kluk znajduje się pod adresem Ocieka 158 (pinezka), a właściciele zapraszają wszystkich chętnych na pokaz iluminacji, w czasie którym prowadzona jest zbiórka wspólnie z fundacją „Słoneczko”:

W tym roku świecimy tysiące światełek dla Kacperka. Chłopczyk choruje na padaczkę lekooporną i autyzm. Wszystkie pieniążki zebrane podczas zbiórki charytatywnej od 24 grudnia do 2 stycznia przekażemy na jego dalsze leczenie oraz leki! (…) Działamy legalnie z fundacją „Słoneczko”, skan potwierdzenia zbiórki załączam w komentarzu! Pieniążki zbieramy do puszek oznakowaną specjalną naklejką! – informują właściciele świątecznej iluminacji.

Szczegóły o Kacperku TUTAJ.

Przypominamy, że w ubiegłym roku rodzina Kluk brała udział w konkursie “Świeć się z Energą”, a wygrana została przekazana do Domu Dziecka “Hanka” w Dębicy.

zdjęcia: Gmina Ostrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *