Orech promocje

Sędziszów liderem w konkursie „ŚWIEĆ SIĘ Z ENERGĄ”. Ropczyce na ostatniej pozycji

W konkursie fotograficznym „Świeć się z Energą” mamy możliwość wybrać Świetlną Stolicę Województwa Podkarpackiego. Które miasto najładniej prezentuje się na zdjęciu?
Krótko o konkursie z udziałem Ropczyc i Sędziszowa

Głosowanie konkursowe rozpoczęło się w piątek, 10 grudnia o godz. 12:00 i będzie trwać do wtorku, 11 stycznia 2022 r. do godz. 12:00. „Masz w swoim archiwum ładne, świąteczne zdjęcia? Prześlij je do konkursu i wygraj vouchery na sprzęt RTV! Fotografuj tegoroczne przygotowania do gwiazdki, święta i noworoczne atrakcje. Do konkursu możesz przesłać wiele zgłoszeń w różnych kategoriach tematycznych.” – opisują ten konkurs organizatorzy. Żeby zagłosować, należy się zalogować na stronie internetowej konkursu: TUTAJ.

Dobowy limit bezpłatnych głosów wynosi 10 – liczony od godz. 0:00 do 23:59.

Jak wygląda dokładana sytuacja w konkursie?

W tej chwili sytuacja wygląda następująco. Do rywalizacji „Świeć się z Energą” dołączyły Ropczyce i Sędziszów Małopolski. Sędziszów Młp. zdobył 194 głosy i zajmuje 1 miejsce. Zaraz za Sędziszowem jest Jasło z niewielką stratą głosów (2 głosy mniej). Ropczyce nie otrzymały jeszcze głosu i plasują się na ostatnich lokatach.

Autorem zdjęć Ropczyc i Sędziszowa jest Pan Arkadiusz Kosydar, który przesłał także zdjęcia do konkursu „Świątecznej fotografii”, na chwilę obecną otrzymał następującą liczbę głosów:

 • Sędziszów – 355 głosów, 4 miejsce – LINK
 • Ropczyce – 2 głosy, 17 miejsce – LINK

Do konkursu na tę chwilę zostało zgłoszonych 10 miast: Przemyśl, Sanok, Krosno, Jarosław, Rzeszów, Kolbuszowa, Jasło, Dębica, Ropczyce oraz Sędziszów Małopolski.

15 komentarzy na temat “Sędziszów liderem w konkursie „ŚWIEĆ SIĘ Z ENERGĄ”. Ropczyce na ostatniej pozycji

 • 17 grudnia 2021 o 18:15
  Permalink

  Jestem z Ropczyc, obecnie tysiące kilometrów dalej. Chcę powiedzieć że doceniam to miasto za każdym razem kiedy do jego wracam. Nie różni się a często lepiej wygląda niż podobne miasta w Europie. Jest wszystko czego potrzeba do życia (tak mi się wydaje 🙂 Jest czysto, ładnie tzn nie ma jakichś ruin budynków, są kwiaty, wykoszona trawa, wieczorem jest jasno i przede wszystkim jest bezpiecznie. Także doceniajcie ludzie to miasto bo jest bardzo ok.

  Odpowiedz
 • 17 grudnia 2021 o 17:36
  Permalink

  Jak się w Ropczycach stanowiska tyłkiem załatwia to efekty widać są.

  Odpowiedz
 • 17 grudnia 2021 o 10:28
  Permalink

  Jeżeli chodzi o władzę w Ropczycach to jest tak ” wybraliście mnie to jestem”
  Apel!!!!!!!!!! potrzebna świeża krew żeby chęci były

  Odpowiedz
 • 17 grudnia 2021 o 09:09
  Permalink

  Wszedzie się coś robi troche wolniej lub szybciej ale z tych gospodarzy gmin w naszym powiecie to najwiecej pozytywnie działa Pan Wójt z Wielopola a chyba niema największego budżetu z naszych gmin
  ale MU się chce wie gdzie napisac żeby pozyskać środki
  Ale poszedł do władzy nie po pieniądze dla siebie tylko żeby ludziom lepiej się żyło a przede wszystkim bezpieczniej (chodzi o latarnie chodniki i drogi dojazdowe )

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2021 o 14:59
  Permalink

  Jak tu ktoś mądrze kiedyś napisał na tym portalu, Sędziszów ma jakieś niezrozumiałe kompleksy a Ropczyce kompletnie nieuzasadnionom manię wielkości. A prawda jest taka, że obydwie mieścinki to dziury, nie oszukujmy się. Różnica jest jedynie taka ze Ropczyce ze względu na to że otrzymały prawa miejskie nieco wczensiej są siedzibą powiatu. Rywalizacja jest coprawda Dobra bo napędza rozwój ale ludzie przestańcie się przekrzykiwać kto jest w czym lepszy… coś jest w Sędziszowie, czegoś nie ma w ropczycach i na odwrót.. to jeden powiat i powinniście się cieszyć ze cos powstaje czy to tu czy tu. Aha, nie jestem ani z Ropczyc ani z Sędziszowa.

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2021 o 00:02
  Permalink

  Ropczyce brawo jest zaszczyt jakich mało.hahaha gratulacje dla całego grona.

  Odpowiedz
  • 16 grudnia 2021 o 11:08
   Permalink

   Raczej jak na nasze miasto to same takie zaszczyty nas spotykają , Ropczyce rozwijają się w tempie żółwim i nadal tak będzie jak się władza nie zmieni , widać po Sędziszowie że młoda krew + rozumowanie może dużo zmienić . A u nas to .. no dziadostwo – cyrk pojechał klaunów zostawili , i ani to biegnąć za tym cyrkiem , ani co , to zostali i o , mamy to co mamy . Panu Kmieć to bym premię dał za takie działania plus wysłałbym co niektórych na nauki do niego . Taka sytuacja , i chyba nikt nie powie że jest inaczej .

   Odpowiedz
   • 19 grudnia 2021 o 20:11
    Permalink

    Nie taka znowu młoda krew. Raczej PiSowskie dotacje, których Ropczyce nie dostają. Wiadomo dlaczego!

    Odpowiedz
 • 15 grudnia 2021 o 20:05
  Permalink

  A ZAPYTAŁ KTOŚ KIEDYŚ ILE DOKŁADNIE KOSZTUJE ROCZNIE TA ILUMINACJA W SĘDZISZOWIE? Przyznał ktoś kiedyś ile miasto na to wydaje? Takie bicie piany bo Sędziszów jest na pierwszym miejscu a Ropczyce na ostatnim jest śmieszne. Jako portal tylko podkręcacie jakąś głupią wojnę lokalną, tylko po co? To tylko pokazuje kompleksy Sędziszowa a nie prawdziwy sukces. Dobrze, jest tam ładnie przez 2 miesiące, ALE ILE KOSZTUJE UBRANIE 2 CHOINEK, 2 KRZEWÓW I KILKUNASTU LATARNI ORAZ FONTANNA PRZED RATUSZEM?

  Odpowiedz
  • 16 grudnia 2021 o 11:04
   Permalink

   Zgoda kosztuje , ale jakoś w Sędziszowie na nic nie brakuje kasy … a u nas w Ropczycach brakuje na …wszystko , szopka na rynku od lat ta sama .. . Tu nie dzieje się nic . Trudno było taki park handlowy zrobić u nas , dać ludziom pracę a miastu zarobek ? Zresztą w Ropczycach o wszystko trudno , pks remontują , ciekawe po jaki ch*j i przede wszystkim dla kogo , rynek wyremontowali .. – to Twoim zdaniem potrzebne i dobre inwestycje ?
   Spójrz jak Sędziszów się rozwiną w ciągu kilku ostatnich lat , nie chodzi o choinki , oświetlenie , popatrz globalnie na sytuację tu i tu , to jak to jest że tam się da a u nas się nie da ? I myślę że nie chodzi tu o żadna wojną jak to nazywasz a po prostu tam ludzie pewnie czują że ktoś o nich dba bo w Ropczycach masz takie wrażenie ? Sytuacja udowadnia jedynie że jak się jest ambitnym , i chce się coś zrobić to da się radę , chcesz mieć porządek w domu – sprzątasz , nie chcesz mieć – nie sprzątasz , chcesz nową lampę to w końcu znajdziesz na nią środki , a jak nie chcesz to te środki przeznaczysz na przykład do kieszeni czy na prezent dla żony/męża. myślę że przenośnię każdy zrozumiał .

   Odpowiedz
   • 16 grudnia 2021 o 21:04
    Permalink

    I tutaj trzeba się zgodzić. Po ostatnich wypowiedziach p. Bujaka nt budowy węzła autostrady w Ostrowie można mieć już 100% pewność, że czas jego (nie) rządów powinien się jak najszybciej skończyć. Mam nadzieję, że jak już pójdzie, to na dobre, a nie znowu wepchnie się na np. starostę etc.

    Odpowiedz
   • 17 grudnia 2021 o 14:53
    Permalink

    Jak to się dzieje, że nie brakuje kasy? Jesteś pewien, że w budżecie nie ma deficytu? Żadnego kredytu? No to siedź cicho. Park handlowy? OK- ładny, ile tam jest miejsc pracy? Ile podatków z tego będzie? W Ropczycach za 2 lata powstanie terminal PCC Intermodal… Wiesz ile oni zostawią podatku i zatrudnią ludzi? za 20 tych parków handlowych albo 30. Oświetlenie nowe ledowe w calutkiej gminie Ropczyce, dworzec autobusowy, rozbudowa ul. Przemysłowej, przebudowa Brzozowej do E40, nowe targowisko… Słuchaj mylisz inwestycje prywatne z publicznymi… Nie masz wiedzy to się nie odzywaj.

    Odpowiedz
 • 15 grudnia 2021 o 19:47
  Permalink

  Tylko to chyba chodzi o ENERGĘ – firmę energetyczną,a nie o marnowanie energii.

  Odpowiedz
  • 16 grudnia 2021 o 06:41
   Permalink

   Jestem z Sędziszowa i jakoś mam to w d….. Może po prostu mieszkańców Ropczyc nie bawi ta dziecinada i nie głosują w jakimś głupkowatym konkursie z którego NIC nie wynika ?!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.