Na sygnale

Wjechała na bariery oddzielające pas ruchu

Dziś około g. 15 na drodze krajowej DK94 w Sędziszowie Młp. (obok Safran) kierująca toyotą straciła panowanie nad pojazdem i najechała na bariery oddzielające pas ruchu – informuje rzecznik prasowy KPP w Ropczycach. Na szczęście kobiecie nic się nie stało.

fot. Czytelnik – dziękujemy.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x