Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

30. FINAŁ WOŚP już wkrótce !! TY też możesz wziąć udział

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w tym roku 30 stycznia. WOŚP zagra już po raz 30-sty. Sztab Ropczyce również przygotowywuje się do tego wydarzenia.

30. Finał WOŚP odbędzie się na ropczyckim rynku. W tym roku “Orkiestra zagra” dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Sztab WOŚP w Ropczycach zaprasza wszystkich chętnych do przyłączenia się do wielkiego finału. Zgłosić może się każdy. Mile widziani są: animatorzy, rękodzielnicy, zespoły artystyczne np. muzyczne, taneczne, sportowe. Sztab zaprasza również chętnych do przygotowania przekąsek i ciast. Będzie także możliwość postawienia stoiska reklamowego więc zgłaszać mogą się przedstawiciele różnych firm np. fryzjerzy, kosmetyczki, dietetycy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 stycznia 2022 roku, pod numerem telefonu 17 22 18 228 lub mailowo na adres ck@ropczyce.info.pl.

Finał odbędzie się 30 stycznia 2022 roku ale już od początku grudnia trwają różne akcje internetowe i wydarzenia zamknięte gdzie można wesprzeć zbiórkę. Nasi wolontariusze ze Związku Drużyn ZHP Ropczyce również założyli internetową skarbonkę dla WOŚP – link tutaj.

 

9 komentarzy na temat “30. FINAŁ WOŚP już wkrótce !! TY też możesz wziąć udział

 • 12 stycznia 2022 o 16:19
  Permalink

  Pisząc “jesteś z PO,albo od Urbana””pokazujesz nienawiść do osoby myślącej inaczej niż Ty.Jak widzisz piszę (Ty) z dużej litery, oznacza to ,że mam szacunek do Ciebie.Szanuj czyjeś poglądy.Wielu rodaków korzysta,lub korzystało tej zbiórki pieniędzy.Proszę pojeździć trochę po szpitalach i zobaczyć,bo warto.Oczywiście życzę dużo zdrowia i zdrowego rozsądku.Nie dajmy się podzielić,przez polityków.Oni odejdą i przyjdą inni.

  Odpowiedz
 • 12 stycznia 2022 o 14:57
  Permalink

  Do @Ja i@ Mieszkaniec: jesteście chyba z PO albo od Urbana. Ten język… Ja tylko wspomniałam o bezczelności Owsiaka. A jak ma na cos wpłacić to wybieram konkretna osobą. Nie chcę współfinansować aut Owsiaka i tych durnych ‘Przystanków’

  Odpowiedz
  • 12 stycznia 2022 o 19:00
   Permalink

   Najlepiej zamilcz i dalej wspieraj pedofilów i swojego ojca Tadeusza. Życzę dużo zdrowia

   Odpowiedz
 • 12 stycznia 2022 o 12:01
  Permalink

  Do ja.Chcesz pomagać wpłatć kasę na konto karitas i daj spokój z owsiakiem a jak chcesz skubnąć grosza na kwescie to podłe.Byłem widziałem jak co to dam dane kontaktowe .

  Odpowiedz
 • 12 stycznia 2022 o 10:48
  Permalink

  A jak Ty jesteś w szpitalu to pytasz który sprzęt jest od Owsiaka? Myślę,że Ty jak i proboszcz korzystacie z tej aparatury i jakoś Wam to nie przeszkadza.

  Odpowiedz
 • 12 stycznia 2022 o 07:52
  Permalink

  Zapewne, jak co roku wygonione na żebranie dzieci będą podchodzić z puszkami na schody kościołów. Oczywiście o spytanie proboszcza o zgodę nikt nawet nie pomyśli. Schody kościoła nie są terenem publicznym. A szefunio czyli Owsiak nie ukrywa swej nienawiści do Kościoła Katolickiego. Tupet czy bezczelność ?

  Odpowiedz
  • 12 stycznia 2022 o 10:56
   Permalink

   Brawo Barbaro widać jakie z ciebie bezduszne katolickie zwierzę.

   Odpowiedz
 • 11 stycznia 2022 o 19:13
  Permalink

  Panie Burmistrzu Kmieć,już czas przełamać się i zorganizować i pomóc nam i naszym dzieciom.Ja wiem ,że WOŚP nie jest po drodze.Olać tych którzy mówią NIE.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *