Orech promocje

CHCESZ MIEĆ WPŁYW NA ROZWÓJ GMINY ROPCZYCE? WEŹ UDZIAŁ W KONSULTACJACH

Od 31 grudnia 2021 do 13 stycznia 2022 roku odbywają się konsultacje, które dotyczą projektu Strategii Rozwoju Gminy Ropczyce na lata 2022 – 2030 roku. Każdy mieszkaniec oraz lokalny partner społeczno-gospodarczy może wyrazić swoją opinię.

Strategia rozwoju jest fundamentem procesu zarządzania strategicznego, dzięki któremu władze miasta będą mogły prowadzić efektywne działania zmierzające do zrównoważonego rozwoju. Innymi słowy strategia zawiera zasady i sposoby zarządzania rozwojem gminy w dłuższym horyzoncie czasowym, określając działania, jakie należy podjąć, aby gmina mogła funkcjonować i rozwijać się. Ważną kwestią przy tworzeniu strategii jest opinia mieszkańców.

W związku z tym władze samorządu zwracają sie do mieszkańców i osób związanych z Gminą Ropczyce do udziału w konsultacjach społecznych. Z powodu trudnych warunków do przeprowadzenia stacjonarnej formy konsultacji, związanej z epidemią covid-19, przeprowadzane zostaną za pomocą mediów elektronicznych.

Każdy zainteresowany może pobrać formularz ze strony urzędu i odpowiedzieć na pytania związane z funkcjonowaniem i rozwojem gminy. Odpowiedzi na zagadnienia konsultacji można składać – w formie pisemnej – do skrzynki znajdującej się w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim w Ropczycach, natomiast w formie elektronicznej na adresy: kiepielt@ropczyce.eu, pazdane@ropczyce.eu, skalubap@ropczyce.eu.

Formularz który należy uzupełnić i dostarczyć do UM w Ropczycach poniżej.

Jeden komentarz na temat “CHCESZ MIEĆ WPŁYW NA ROZWÓJ GMINY ROPCZYCE? WEŹ UDZIAŁ W KONSULTACJACH

  • 4 lutego 2022 o 15:10
    Permalink

    Czyli mamy 2 tygodnie na wypowiedzenie się kwestii zmian na następne 8 lat?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.